- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hostivařská přehrada
Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?
A) Candát51%
B) Sumec23%
C) Úhoř26%
Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
75x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
Nkaprlysec - Profil | St 5.10.2011 21:51:30
NTH - Profil | St 5.10.2011 21:34:02
Nkaprlysec - Profil | St 5.10.2011 21:24:21
NTH - Profil | St 5.10.2011 20:59:19
Jsou vody, samozřejmě nejsou pražský, kam si nestačíte pomalu nahodit a už je tam porybný.... Slušnýmu to nevadí :-)
Nkaprlysec - Profil | St 5.10.2011 20:45:18
Souhlas, když už byla přehrada uzavřená tak dlouho, tak do jara by to klidně vydrželo.
Na dravce by klidně mohlo bejt hájení kvůli reprodukci.
O tom Kyjáku jsem slyšel, kdo prej přišel tak hned měl dravce - hrozná sranda, pochybuju že se tam dnes něco chytí :-(
Na přehradu chodím od mala, chytil jsem tam svoji první rybu v životě a taky jsem tam viděl spoustu prasečin, ale to už je na RS aby to krotila. Jezdí tam porybnej a za víkend měl z okolních revírů slušnou porci povolenek :-)
NTH - Profil | St 5.10.2011 20:24:57
Jsem zvědavej co se tu bude psát po víkendu, myslim si, že o otevření minulý víkend věděla jen malá hrstka rybářu, ale teď už se to pěkně rozkřiklo.
Samozřejmě by tomu mohlo pomoc, že se nasazovalo i do ostatních revírů a taky vdálenost k chytacímu prostoru.
Myslim si, že většina lidí co tam chytá od rána je už v 10 hod i s kapříkama doma a v jednu po obědě jsou zpátky a řikaj jak to nejde....
Vzhledem k tomu, že se považuji za místního a chodil jsem tam přes 20 let tak jsem poznal styl chytání některých spoluobčanů chcete-li rybářů na této vodě :-)
Nic proti slušným rybářům kapříka si klidně vemte, teď už se to těžko změní snad trochu pomůže počasí. Určitě by pomohla budka s porybným na jedné straně a s policajtem na druhý :-)
Nkaprlysec - Profil | St 5.10.2011 20:22:53
Nkaprlysec - Profil | St 5.10.2011 20:19:51
To co se děje je neuvěřitelný, každej si dělá co chce a nebere ohledy na okolí.
Kamarád je myslivec a jejich spolek měl od obce pronajaté jezírko o které se starali a pro radost tam měli ryby. Aniž by je někdo upozornil, tak nastoupila banda z města začlo se vypouštět a dokonce už bylo na cestě auto na ryby - bezva co? Argument byl, že nikde nájemní smlouvu nemají, jezírko je jejich a můžou si dělat co chtěj.
NGandy - Profil | St 5.10.2011 20:00:03
NPytláček - Profil | St 5.10.2011 19:15:10
Nenteron - Profil | St 5.10.2011 18:34:29
Nenteron - Profil | St 5.10.2011 18:29:32
Nkaprlysec - Profil | St 5.10.2011 17:57:35
rád bych tady napsal fakta co se děje na přehradě. Od 30.9. si tam chodím po práci sednout na ryby. Nechápu kde tady někteří diskutující berou informace o masaření, jatkách, bagrování a podobných nesmyslech. Včera tam bylo nejvíc lidí od otevření a to celých 6. Neviděl jsem nikoho, že by si odnesl rybu. Navíc tam pravidelně dělá kontroly profi RS. Já osobně jsem si vzal za 5 návštěv 2 kapříky, což asi není prasárna, když si dá někdo občas rybu k jídlu. Dobrá zpráva je ta, že se pomalu rozplouvají a přestávají brát, takže zůstanou do jara - pokud přežijí...
Největší problém je ten co mě tady cituje kámoš Gandy, od neděle se začalo vypouštět na příkaz někoho z magistrátu a na svazu o tom nic nevěděli.
Vrchol všeho je ten, že pokud se situace nezmění, tak všechny ryby co mají jít do přehrady asi půjdou jinam kvůli nedostatku vody a můžem se tam chodit akorát koupat.
NTH - Profil | St 5.10.2011 17:38:37
http://www.rybaripraha.cz/obsah/lov-ryb-udica-na-asnhostival-byl-jill-zahavjen-zarybna-na-proba-hlo-z-va-lovu-rybna-ka-podvil-
Jo molo pro záchranáře to dělaj už od mynulího roku, cedule tam byla už před vypuštěním. Asi to bylo moc problematické stavět hned po vybagrování. Pak ještě bude molo na koupání a třeba i skokánky na vodní lyžování ne?
Nevym proč si ty ryby nerozeberou rovnou při výlovu.
NPedro1 - Profil | St 5.10.2011 16:14:06
Neuvěřitelný.
Každopádně dík za info.
NGandy - Profil | St 5.10.2011 15:54:46
...od neděle přehradu vypouští.
Kdybych to nezačal řešit s hospodářem na svazu, tak nikdo nic neví.
Si představ, že o tom nic nevěděl. Před měsícem a půl byl svaz ujištěn, že stavební práce jsou ukončeny, přehrada se napustí a můžou se nasadit ryby.
Po nasazení přišel příkaz z magistrátu hladinu o 1,5m ve sloupci vodu snížit, že se bude stavět molo pro záchranáře...
NPedro1 - Profil | St 5.10.2011 15:03:56
NGandy - Profil | St 5.10.2011 14:50:37
NPedro1 - Profil | St 5.10.2011 14:47:12
Odpověděli Ti něco?
NTH - Profil | St 5.10.2011 14:35:37
http://www.rybaripraha.cz/news
Jinak mam stejný názor, je to pitomost co udělali. Stane se to samé jako na Kyjáku. Po nasazení zde zblblí dravci žrali všechno co našli a ještě hloupější rybáři brali všechno co chytli. Dneska tam už nechytnete ani ty podměrečné štiky co se tam po nasazení chytaly.
Mam to tam asi deset min. chůze, ale přesto jsem názoru, že to mělo to zůstat aspoň do jara zavřené a když už to museli otevřít tak to měli aspoň pořádně napustit, nakrmit a zasypat bílou rybou.
Červené karty: Mihajl
Čtenáři této diskuse také sledují
NKyjský rybník, Džbán50905
NSlapy a Kapři181
NLexikon boilies komponentů901
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NOhře, úlovky, nástraha1054
NKrátkodobá kaprařina x9947
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLov z nafukovacího člunu1187
NCcMoore a vše kolem něj3769
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
St Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












