- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Internetové obchody
Jaké jsou vaše zkušenosti s koupí zboží přes internet?
A) Pouze dobré.23%
B) Většinou jsem spokojen/a.72%
C) Většinou jsem nespokojen/a.3%
D) Pouze špatné.2%
Od 16.2.2009 hlasovalo 346 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
51x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NPike - Profil | Po 18.8.2008 21:36:28
Jinak jak už jsem psal, velmi pěkný systém stavu skladu má Jirka Šindelář zde: http://www.ryby.glux.cz/
U každého zboží je možno vidět počet kusů na skladě.
Nvicx - Profil | Po 18.8.2008 21:36:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
+
www.harrissportsmail.com dodavka do 24h
www.cabelas.com (uz asi 5-6x) dodavka okolo 14 dni napriek deklarovanym 30dni
www.tackleup.com dodavka do 24h
www.uttings.com dodavka do 24h
www.yga.yorks.com/acatalog/ dodavka do 24h
rozne obchody na www.ebay.co.uk a www.amazon.co.uk - nie individualne predaje, ale obchody!
-
www.tacklebargains.co.uk dodavka do 24h, tovar ale nekvalitny, nezodpoveda popisu
NPete - Profil | Po 18.8.2008 21:19:00
Ndrda - Profil | Po 18.8.2008 20:56:03
NPike - Profil | Po 18.8.2008 20:48:11
Tedy v případě, že o tom na webu nebude ani zmínka. Pakliže je transparentně napsáno, že zboží na skladě není, ale objednává se, tak s tím nemám problém. Co mne ale vytočí, je to, když si objednám něco na eshopu, pak mi dojde email, kde mi píšou, že něco nemají, budou objednávat a celá objednávka se zdrží. Již se mi to několikrát stalo a s těma obchodama jsem skončil. Ale záleží na každém soudruhovi.
Nanguilla - Profil | Po 18.8.2008 18:42:19
jirpra: nejsi sám, příště se už nespleteš...
NMilhauz - Profil | Po 18.8.2008 18:24:00
Njirpra - Profil | Po 18.8.2008 18:03:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
netu u colmic . cz,ovšem zaslali mi splávky stejné gramáže značky Colmic, tyto však mají zcela jiné vlastnosti - nejsou předvážené, ani vyvážené alespoň " nulově " tudíž chytání s nimi pro horší čitelnost záběrů je obtížnější nežli u původních splávků,docela mě to otrávilo a po této
zkušenosti si dlouho asi přes net nic neobjednám .
Ndrda - Profil | Po 18.8.2008 17:52:34
Myslím, že takových e-shopů, které mají některé z nabízeného zboží zajištěno od dodavatele smluvně a tedy ho v daný moment na skladě nemají, je drtivá většina.
A jinak buďme realisté. E-shopů, který 100% toho, co nabízí, jsou také v rozumné době (dejme tomu do 14 dnů) schopny dodat, je jako šafránu. Je to otázka aktualizace stránek, kdy situace v nabízeném zboží se mění v podstatě každým okamžikem a aktualizace stránek se mnohdy dělá? Netroufám si to odhadnout.
Nkebator - Profil | Po 18.8.2008 16:46:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPike - Profil | Po 18.8.2008 16:45:00
U mne zatím spokojenost s Jisi Jirky Šindeláře. U něj díky dobrému systému člověk ví, že na skladě je 176 kusů háčku XY. A tak to má být.
Nspeaker - Profil | Po 18.8.2008 16:15:41
Nanguilla - Profil | Po 18.8.2008 14:31:21
Nsven - Profil | Po 18.8.2008 12:56:59
Nzdepa - Profil | Po 18.8.2008 11:00:41
kopie mailu:
Dobrý den,
Vaše objednávka přešla do stavu - Zboží odesláno.
S pozdravem
Rybářské potřeby MILO
Zvonařka 5
Brno 602 00
Tel.: 776 588 442,776 163 704
martin@milobrno.cz
Nb.gun - Profil | Po 18.8.2008 10:41:47
Nzdepa - Profil | Po 18.8.2008 9:38:39
V úterý minulý týden se si objednal naviják i přes problémy s eshopem (nevadí, může se stát). V pátek v 9:46 dorazil email s potvrzením, že moje objednávka byla expedována. Dnes sedím u počítače a čekám pošťáky s balíčkem. Najednou zvoní telefon a volá nějaká paní z eshopu co má napsat přesně na adresu onoho balíčku, že ho teprve budou posílat.
A vysvětlení proč přišel v pátek potvrzovací mail o odeslání je, že prý si v pátek odklikli moji objednávku aby se to v jejich systému tvářilo jako hotové. Prostě super. :-(
Nspeaker - Profil | Po 18.8.2008 9:16:11
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59883
NRybářsko-houbařské jádro .-)45013
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NUdírny a uzení51149
NRybářský retro bazar.16777
NRadnice - obecný drbník196441
NRybářsko - Dřevorubecká klika83139
NBrněnské jádro364683
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15218
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...











