- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Internetové obchody
Jaké jsou vaše zkušenosti s koupí zboží přes internet?
A) Pouze dobré.23%
B) Většinou jsem spokojen/a.72%
C) Většinou jsem nespokojen/a.3%
D) Pouze špatné.2%
Od 16.2.2009 hlasovalo 346 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
51x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NWillow - Profil | Ne 26.6.2016 19:35:39
Nrybargeek - Profil | Ne 26.6.2016 19:05:14
NFilip Štefek - Profil | Po 31.8.2015 16:04:38
NKača. - Profil | Po 31.8.2015 13:57:57
Nějako to tu uvadá, tak jsem si tedy myslel, že je vše v pořádku. :o))) Pročítám tuto diskuzi po delší době a ujišťuji se, že i po tu dobu, jsou jisté shopy na stejné úrovni a stojí opravdu za vyliž kráter.
Příklad http://www.tomi-korda.cz/: objednány pruty 1+1 v akci a k tomu nějaké swingery. Druhý den přišlo potvrzení objednávky, třetí den nic, čtvrtý den přišel email, že se mě nemůžou dovolat, ať se ozvu - telefon samozřejmě mám v pořádku a i tlf. číslo je v pořádku, tak tedy další den, pátý, jsem se ozval a tam mě odpověděli, že pár prutů je špatný, druhý pár je ve výloze a tím pádem zřejmě taky špatný, ale že se mě do hodinky ozvou a dají mě vědět, jestli je naskladní a budou je moci poslat. Šestý den jim volám, páč už hodinka uběhla, jak to vypadá a odpověď byla, že pruty nemají, budou tak zhruba za tři dny, ale za jinou cenu, nebo ať si vyberu jiný.
Po tomto telefonátu jsem je ve slušnosti požádal, aby stornovali objednávku a poděkoval jim.
Tímto jsem se utvrdil, podotýkám, že to je pouze můj názor s mojí zkušeností, že tento shop stojí jak v komunikaci tak i v přístupu za kulový.
NRS - Profil | Čt 14.8.2014 22:11:08
Nkary.com - Profil | Pá 16.5.2014 17:53:42
NSvato.svk - Profil | Út 11.2.2014 21:24:25
Nmazar - Profil | Po 14.5.2012 12:32:09
Ntuzemak - Profil | Ne 4.3.2012 16:37:08
Npetr.doc - Profil | Ne 4.3.2012 16:21:55
NFindusek - Profil | Čt 12.1.2012 18:05:48
Z výrobky firmy Sona jsem nadmíru spokojen, stále slouží. Ochota zaměstnanců ve výrobním podniku vstřícná. Po projítí části skladu a zakoupení pár drobností jsem odcházel s dobrým pocitem, že do své výbavavy mohu stále ještě dokoupovat něco českého. :-)))
Dávám palec nahoru.
http://www.sona.cz/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=14&stromhlmenu=14
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 4.8.2011 20:23:43
NXXXXXL - Profil | Út 12.7.2011 21:23:38
Npetr.doc - Profil | Po 4.7.2011 13:53:05
Nkiwi - Profil | St 15.6.2011 8:10:38
NRuficek - Profil | St 15.6.2011 7:50:40
Nrs666 - Profil | Čt 2.6.2011 7:42:07
pochvala - vše jak má být
Nrs666 - Profil | Pá 20.5.2011 7:57:54
1 (naštěstí nedůležitá) položka nedodána ač byla skladem, žádná předchozí konzultace abych si třeba vybral něco jiného, dozvěděl jsem se to až z dodacího listu
1 položka - datum spotřeby 10/2011, obdobné zboží má trvanlivost 5 let, takže se asi 4,5roku někde válela ve skladu (možná u výrobce či dovozce, nevím) 95% nestačím spotřebovat, tudíž vyhozené peníze
jako plus - použitelný dárek v hodnotě cca 8% nákupu
Nrs666 - Profil | Čt 19.5.2011 13:02:48
bez problému + použitelný dárek
Nrs666 - Profil | St 18.5.2011 9:25:14
Vše došlo jak bylo objednáno, navíc poštovné pod 100.-
takže chvála
Nrs666 - Profil | Čt 5.5.2011 10:45:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
opět tradiční nešvar internetových obchodů, položka, kde je uvedeno skladem není skladem.
Pak ale překvapení - tentýž den se ozval někdo z aaaklpartner.cz, omluvil se a vysvětlil důvody, nabídl buď výběr jiného typu nebo počkat na brzké dodání mnou požadovaného. Vybral jsem druhou možnost a 4/5 jsem to měl doma i s dářečky navíc.
Tudíž spokojenost, takhle si představuji správnou komunikaci v případě nějakého problému.
NKača. - Profil | Čt 28.4.2011 16:59:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrs666 - Profil | St 27.4.2011 7:55:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Mikbaits - 1 položka 21.3. objednáno, 22.3. dodáno
CARPPRODUCT - 1 položka 12.4. objednáno, 13.4. dodáno
bez problémů
NCloud - Profil | Ne 3.4.2011 9:00:02
S 15ti položek mi poslali 6 věcí,které byly v řádu pár korun,takže poštovné se nijak nevyplatilo.
Kdyby to se mnou alespoň nejdřív projednali jestli mám zájem o neůplnou obědnávku,tak bych to pochopil.
Z věcí které mi teda zaslali,bylo navíc v dodáku napsané úplně jiné zboží než dodaly,a z toho navíc zboží,které jsem si vůbec neobědnal.
Z toho usuzuji,že obědnávku v LOVY vyřizoval někdo retardovanej, nebo těžce zhulenej.
NZbyndas - Profil | Ne 3.4.2011 8:41:29
Ngrizzly72 - Profil | Út 29.3.2011 19:31:27
NŠvéd - Profil | Út 29.3.2011 13:15:22
Ale cena je vždy o něvo vyšší, za hotové vždy něco stáhnou
NSpecialista - Profil | Po 28.3.2011 15:21:50
Ngrizzly72 - Profil | Ne 27.3.2011 17:50:12
NXMASSS - Profil | So 26.3.2011 22:15:31
Nrs666 - Profil | So 26.3.2011 18:56:06
Máte pravdu, každý chybuje, ani já nejsem výjimka, jen jsem na to u vás nebyl zvyklý.
NChlumecka - Profil | So 26.3.2011 15:29:33
NSpecialista - Profil | So 26.3.2011 13:13:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrs666 - Profil | So 26.3.2011 10:37:31
Nrs666 - Profil | So 26.3.2011 10:30:35
Npaia - Profil | So 26.3.2011 9:22:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NXMASSS - Profil | So 26.3.2011 8:28:59
Nb.gun - Profil | Pá 25.3.2011 23:32:59
A jen tak mimochodem, já nikoho nejmenoval, že ses k tomu mému příspěvku přihlásil zrovna ty? No, ale už alespoň netvrdíš, jak bývávalo tvým dobrým zvykem, že s braunstarem nemáš vůbec, ale vůbec nic společného a nikoho od nich vlastně ani neznáš. To je od tebe pokrok...
NNovakov - Profil | Pá 25.3.2011 23:25:05
b.gun : na závistivé blbce tvého kalibru nebudu reagovat.
NSpecialista - Profil | Pá 25.3.2011 23:20:14
Nb.gun - Profil | Pá 25.3.2011 23:09:51
NNovakov - Profil | Pá 25.3.2011 22:49:07
chyť a pusť
www.zico.cz
Zabransky Brno
www.braunstar.cz
NKanalK1 - Profil | Pá 25.3.2011 22:27:42
NKanalK1 - Profil | Pá 25.3.2011 22:16:28
NToufi - Profil | Pá 25.3.2011 21:55:02
NTransalp2 - Profil | Pá 25.3.2011 21:50:57
NChlumecka - Profil | Pá 25.3.2011 21:46:31
NChlumecka - Profil | Pá 25.3.2011 21:06:37
Npeos - Profil | Pá 25.3.2011 20:44:47
to sem jim tolik věřil.
Nrs666 - Profil | Pá 25.3.2011 20:38:57
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59881
NRybářsko-houbařské jádro .-)45011
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NUdírny a uzení51146
NRybářský retro bazar.16777
NRadnice - obecný drbník196439
NRybářsko - Dřevorubecká klika83111
NBrněnské jádro364683
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15218
Kde to žije - všechna témata
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"












