Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Káceč - Profil | Po 7.12.2020 21:23:10

Četl jsem tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst.

    Hora - Profil | Po 7.12.2020 21:03:01

    O asertivitě

      Heykal - Profil | Po 7.12.2020 20:29:50

      ...

        Milan1208 - Profil | Po 7.12.2020 20:07:58

        ..

          Miki 1 - Profil | Po 7.12.2020 18:48:45

          Odpadlík

            wanman - Profil | Po 7.12.2020 17:51:24

            ,

              Doktyč - Profil | Po 7.12.2020 17:02:06

              😀

                tucnak11 - Profil | Po 7.12.2020 16:50:30

                Po

                  Punťa - Profil | Po 7.12.2020 16:39:24

                  :-)

                    kubah - Profil | Po 7.12.2020 12:59:06

                    .

                      Vash - Profil | Po 7.12.2020 9:35:23

                      😁🍺

                        ŠUKI - Profil | Po 7.12.2020 8:55:06

                        :-))))))))

                          Káceč - Profil | Ne 6.12.2020 20:59:08

                          Ženská prsa, jasný důkaz, že se muži dokáží soustředit na dvě věci najednou.

                            Hora - Profil | Ne 6.12.2020 20:47:12

                            Neser mě . . .

                              Milan3 - Profil | Ne 6.12.2020 19:13:00


                              """Američtí vědci zjistili, že muži s knírem jsou atraktivnější než ženy s
                              knírem.

                              Blíží se doba, kdy přežije ten, kdo má brambory, ne ten, kdo má Ferrrari."

                              "Když máš jedno dítě, jsi rodič, když máš dvě, jsi sudí a když máš tři a víc
                              dětí, jsi ministr spravedlnosti.

                              "Víte jaký je rozdíl mezi Pražákem a Vietnamcem? Vietnamec mluví česky a je
                              pracovitý.

                              Mám takový pocit, že za pár dní nám počet pozitivně testovaných překročí
                              počet obyvatel ČR.
                              "
                              Chtěl jsem s Tebou bojovat rozumem, ale vidím, že nejsi ozbrojený.
                              "
                              Dneska jsem přemluvil manželku, že si budeme hrát na doktora. Souhlasila a
                              dala mi termín na červen.

                              Ještě 58x nikam večer nepůjdeme a jsou Vánoce.

                              Dejte pozor na roušky, žerou lidi. Teď jsem jednu viděl na zemi a člověk
                              nikde.

                              Pane doktore, co mám napsat jako příčinu smrti. Napište Covid-19. Ale on má
                              40 bodných ran? Tak napište Covid-19 a nečekané komplikace.

                              V noci mě ve tři ráno probudila, že se chce milovat. Povídám, ty bláho, koho
                              já ti teď ve tři ráno budu shánět?

                              Proč nám Němci nevnucují jejich plat a jejich důchody tak, jako nám vnucují
                              „jejich uprchlíky"? Nevíte to náhodou někdo?

                              Koukám se na sebe do zrcadla, jaká jsem přitažlivá a krásná. Jako by mi bylo
                              zase 20 let. V každém případě tohle víno si ještě koupím.

                              Můj ex mě chtěl ztrapnit před svými kamarády. Řekl o mě, že jsem špatná v
                              posteli. No měli jste vidět ten jeho výraz, když s ním ani jeden
                              nesouhlasil.

                              Miláčku jsem tlustá? Zlatíčko, ty nejsi tlustá, jsi prostě připravená na
                              zimu.

                              Mám otázku. Od pondělka ještě platí občanské průkazy nebo už jen certifikáty
                              z testů?

                              Práce na zahradě je ten nejlepší relax. Samozřejmě taky záleží na tom, koho
                              zrovna zakopáváš.

                              Maminko, mohl bych dneska jít s kamarády ven? Jaroslave, je Ti 32 let, ty by
                              ses hlavně neměl už vracet.
                              :-)

                                Ned - Profil | Ne 6.12.2020 19:00:11

                                .

                                  Hora - Profil | Ne 6.12.2020 17:06:35

                                  Očkování . . .

                                    Malab - Profil | Ne 6.12.2020 15:44:22

                                    Koloběh strachu je nekonečný: myš se bojí kočky, kočka psa, pes svého pána, pán své paní a paní se bojí myši…

                                      Malab - Profil | Ne 6.12.2020 15:13:55

                                      Na podnikové schůzi se hovoří o plnění plánu. Ředitel se obrátí na své zaměstnance s otázkou: „Řekněte mi, co budeme mít, když budeme všichni pracovat na 125 procent?”
                                      Z davu se ozve: „Hovno a čtvrt!”

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $