Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NSerjoža - Profil | Ne 6.12.2020 14:23:30

,,

    NSharry - Profil | Ne 6.12.2020 13:00:59

    😱😂

      Nkrkoška - Profil | Ne 6.12.2020 10:34:24

      Pod rouškou tmy😂😂

        NProki - Profil | Ne 6.12.2020 10:21:28

          NMalab - Profil | Ne 6.12.2020 8:46:13

          Vylekaný zedník přiběhne do kanceláře stavbyvedoucího a povídá: „Pane šéf, právě se sesypal barák, kterej jsme včera dostavili!”
          „Sakra, kolikrát jsem vám říkal, abyste nedávali dolů lešení, dokud se nenalepí tapety!”

            NHora - Profil | So 5.12.2020 21:37:02

            Kdo má větší cenu . . .

              Nmoris - Profil | So 5.12.2020 21:19:33

              rohlíčky...

                NKáceč - Profil | So 5.12.2020 20:38:57

                Muž a žena se srazí v autech. Obě jejich auta jsou úplně na maděru, ale ani jednomu z nich se nic nestalo.
                Když se vysoukali z aut, povídá žena muži:"Tak vy jste muž, to je zajímavé. Já jsem žena. Hmm, podívejte na naše auta! Nic z nich nezbylo, ale my jsme zraněni nebyli. To musí být znamení od Boha. Měli jsme se setkat, stát se přáteli a žít spolu až do smrti."
                Muž přitakal:"To jo, to muselo být určitě znamení od Boha!"
                Žena pokračovala:"A podívejte se na tohle, další zázrak. Moje auto je totálně na mraky, ale tahle láhev vína je naprosto v pořádku. Bůh si určitě přeje, abychom toto víno vypili a oslavili tím naše štěstí."
                Potom podala láhev muži. Ten souhlasně přikývl, otevřel láhev a polovinu vypil.
                Pak ji podal zpět ženě. Ta vzala láhev, zavřela ji a vrátila muži do rukou.
                Ten se jí zeptal:"Vy nebudete?"
                Načež mu odpověděla:"Ne. Já si počkám na policii."

                  Nsindeji3 - Profil | So 5.12.2020 20:33:32

                  Slepý žebrák sedí v Tel Avivu před kinem Moghrabi. Na krku má plakát: "Nevidomý a nezaměstnaný živitel osmi dětí. Židé, mějte "rachmones" (soucit) a pomozte chudému ubohému slepci!"
                  Levi jde kolem, přečte si plakát, hodí do misky pár mincí a utrousí: "Vy jste ale lehkomyslný člověk. Ve vaší situaci bych přece nepřivedl na svět osm dětí."
                  Na to žebrák odvětí: "Copak vidím, co dělám?"

                    NHora - Profil | So 5.12.2020 19:51:35

                    Dávejte pozor

                      NMalab - Profil | So 5.12.2020 18:50:41

                      Přijde muž pozdě do práce a šéf se ho ptá, kde byl.
                      „Ale, měl jsem neodkladné rodinné záležitosti,” vykládá chlápek. „Právě jsem se stal otcem!”
                      „Tak to vám ovšem blahopřeji! A co máte, kluka, nebo holčičku?”
                      „No, to ještě nevím. To se dozvím až za devět měsíců!”

                        NProki - Profil | So 5.12.2020 16:53:04

                          NŠUKI - Profil | So 5.12.2020 16:44:20

                          😁😁😁

                            NProki - Profil | So 5.12.2020 16:38:56

                              NMalab - Profil | So 5.12.2020 15:37:01

                              Vedoucí oddělení pro zákazníky, vedoucí marketinku a šéf firmy jdou na jednání. V parku najdou zázračnou lampu. Otřou ji, objeví se duch lampy a praví: „Normálně jsou k dispozici tři přání. Takže každý z vás může mít jedno.”
                              Vedoucí oddělení pro zákazníky zvolá: „Já první! Já první!”
                              A vysloví přání: „Chci být na Bahamách, na rychlé lodi, s dvěma sexbombami a mořem chlastu!”
                              Frnk - a je pryč.
                              „Teď já!” bere si slovo vedoucí marketinku. „Chci bejt v Karibiku na exotickém ostrově, s pěti sexbombami a mořem chlastu!”
                              Frnk - a je pryč.
                              „A vy?” osloví duch šéfa.
                              Šéf na to: „Chtěl bych, aby tihle dva idioti byli po obědě zpátky v kanceláři!”
                              A poučení z téhle historky?
                              Vždycky nechej napřed mluvit šéfa!

                                NFRANK71 - Profil | So 5.12.2020 15:34:49

                                .

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 5.12.2020 14:32:00

                                  😂😂😂

                                    NSpecialista - Profil | So 5.12.2020 14:29:37

                                    ..

                                      Ndrvoštěp - Profil | So 5.12.2020 9:46:54

                                      😂😂

                                        NMilan1208 - Profil | So 5.12.2020 9:07:24

                                        ..

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $