Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NŠUKI - Profil | Po 6.1.2020 8:20:47

:-))))))))))

    NDeawon - Profil | Po 6.1.2020 7:18:35

    Jdou dva na Nový rok ráno poněkud společensky unaveni z hospody domů, jeden si nese urnu s popelem tchyně. Mrzne, jen to praští, a taky to strašně klouže. Druhý chvíli bojuje s náledím a pak říká: „Hele Vincku, pieta nepieta, sypej.”

      NKáceč - Profil | Ne 5.1.2020 18:20:32

      Analfabet je člověk, který nikdy neudělá pravopisnou chybu.

        Njetam - Profil | Ne 5.1.2020 17:53:15

        ...

          Npotočák 62 - Profil | Ne 5.1.2020 14:53:04

          I když dostanu nelíbí,jako for dobrý. Petrův Zdar

            Ndrvoštěp - Profil | Ne 5.1.2020 12:30:53

            Kde udělali soudruzi v Číně chybu ?😂😂😂

              NKáceč - Profil | Ne 5.1.2020 11:55:44

              Ze žákovské knížky: „Spadla mu mandarinka na strop.”

                NTloustobijec8 - Profil | So 4.1.2020 21:19:25

                😅

                  NKáceč - Profil | So 4.1.2020 19:12:30

                  Povzdechl si žák Radek, když dostal kouli z češtiny: „Kdybych to tušil, jak složitý jazyk sem ten Cyril a Metoděj dotáhnou, tak jsem se narodil o tisíc let dříve a sebral jim víza...”

                    NŠUKI - Profil | So 4.1.2020 19:08:45

                    :-)))))))))))

                      NTloustobijec8 - Profil | So 4.1.2020 12:39:16

                      😅

                        NKáceč - Profil | So 4.1.2020 10:57:14

                        Ze žákovské knížky: „Pořvává o hodině nevhodná slova jako parlament - cirkus, premiér - král loupežníků.”

                          NMilan1208 - Profil | So 4.1.2020 6:23:24

                          ..

                            Nkubah - Profil | Pá 3.1.2020 23:06:34

                            Chlapi, ten komín okamžitě zbourejte!
                            Ten plán jsem držel obráceně!
                            Máme kopat studnu!

                              Nkubah - Profil | Pá 3.1.2020 22:36:32

                              :-)

                                NŠUKI - Profil | Pá 3.1.2020 19:34:07

                                :-)))))

                                  NKáceč - Profil | Pá 3.1.2020 18:36:27

                                  „Studentko, co použijete k vyřešení vašeho úkolu, sinus nebo cosinus?”
                                  „Slzy.”

                                    Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.1.2020 18:31:43

                                    😂

                                      NSharry - Profil | Pá 3.1.2020 18:07:35

                                      😂

                                        Npotočák 62 - Profil | Pá 3.1.2020 13:51:37

                                        Petrův Zdar

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $