Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Deawon - Profil | Pá 3.1.2020 13:48:49

Manželský pár ve středním věku na běžné prohlídce u lékaře.Lékař po vyšetření manžela: "Vypadáte celkem v pořádku, máte nějaký problém?"
" No, nic vážného, jen když se miluji se svou ženou, poprvé je vše v pořádku, ale podruhé se velmi intenzivně potím a to mě znepokojuje!"

Lékař prohlídne ženu a povídá: "Vypadáte zdravě,ale váš manžel si stěžoval na silné pocení při druhém milování. Nevíte proč?"
Manželka: "Jasně, že vím. Poprvé je to v lednu a podruhé v srpnu....

    F16 - Profil | Pá 3.1.2020 13:23:39

    to není fór, to je realita :-)

      Tloustobijec8 - Profil | Pá 3.1.2020 11:29:38

      😅

        Deawon - Profil | Pá 3.1.2020 11:27:42

        Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě.

          Káceč - Profil | Pá 3.1.2020 11:22:52

          Na obrázku vidíš vedle sebe králíka a zajíce. Jirko, řekni nám, který z nich je králík?”
          „To je ten vedle zajíce.”
          „Dobře, a který je zajíc?”
          „Přece ten vedle králíka.”

            Deawon - Profil | Pá 3.1.2020 11:21:36

            Co má žena na prsou po dvacítce?
            Chlapa.
            A co má na prsou po čtyřicítce?
            Zlato.
            A co po šedesátce?
            Gumu od tepláků!

              jetam - Profil | Pá 3.1.2020 10:57:13

              ...

                Deawon - Profil | Pá 3.1.2020 10:32:13

                Přijdou dva v podroušeném stavu do hospody a hned na pana vrchního: „Pane vrchní, může být malý černý pes s bílým obojkem?”
                „Může.”
                „Tak nám doneste dva, radši tři rumy, jeden pro vás.”
                „A může být střední černý pes s bílým obojkem?”
                „Může.”
                „Tak další tři rumy.”
                „A pane vrchní, může být, tak jako já, veliký černý pes s bílým obojkem?”
                „Nemůže!”
                „Vidíš, já jsem ti říkal, že jsme přejeli faráře!”

                  Buffalo1969 - Profil | Čt 2.1.2020 20:00:33

                  dun >> 😂😂😂😂

                    dun - Profil | Čt 2.1.2020 19:54:27

                    Haló, pizza Giovanni?- Jistě pane, ale nyní jsme Google Pizza.- Sakra, spletl jsem si číslo, omlouvám se.
                    - Nikoli pane, Google koupil pizzerii Giovanni.

                    - Ok, mohu si tedy objednat?

                    - Jistě pane, dáte si jako obvykle?

                    - Jak, jako obvykle? Vy mě znáte?

                    - Přihlédnu-li k vašemu číslu telefonu, které se mi zde zobrazuje, objednal jste si za posledních 12 týdnů 12x pizzu quatro formagi, s přídavkem chorizza…

                    - Ano to souhlasí....

                    - Mohu vám k tomu nezávazně, jen na vyzkoušení, učinit nabídku naší nové pizzy? Tentokrát doporučujeme pizzu s fenyklem, tomaty a salátem?

                    - Ne! V žádném případě, mám hrůzu ze zeleniny…, děkuji.

                    - Ale váš cholesterol není nejlepší...!?!

                    - Co vy o tom můžete vědět?!

                    - Z vašich minulých mailů na Seznamu, kdy jste konzultoval výsledky rozboru vaší krve s vaším lékařem…?!? Mmáme tady výsledky za posledních 7 let.

                    - Ok…, ok, ale já nechci vaší zeleninovou pizzu. A na zvýšený cholesterol beru pravidelně léky.

                    - To ano, ale neberete je dostatečně pravidelně!

                    - Jak to můžete vědět?

                    - Protože poslední krabičku léku s 30 pastilkami, jste zakoupil před čtyřmi měsíci v lékárně U Salvátora, na Karlově náměstí č. 3, v Praze 2.

                    - Kopupil jsem si jiné balení potom..., v jiné lékárně.

                    - Ale to nefiguruje na vašem bankovním výpisu z karty.

                    - Platil jsem hotově!

                    - Ale na vašem bankovním výpisu není žádný výběr hotovosti v poslední době!

                    - Jistěže, proč by měl? Mám i jiné příjmy.

                    - Ale ty nefigurují na vašem daňovém přiznání..., takže chcete řící, že máte příjmy nelegální, které nedeklarujete?

                    - TO BY SNAD STAČILO! Přivezete mi objednanou pizzu, nebo jdu jinam!

                    - Zajisté pane, k vašim službám, omlouváme se, ale naše poznámky a postřehy vám zdělujeme pouze pro vaše dobro…, abyste se cítil spokojeně, že je o vás pěčováno. Ostatně na kterou hodinu vám máme pizzu dodat?

                    - Manželka se vrací z Pardubic kolem 19 hodiny, takže na 20. to bude nejlepší… děkuji.

                    - Mohu si dovolit malé doporučení?

                    - Samozřejmě.

                    - Pouze s vaším dovolením...

                    - Poslouchám vás.

                    - Vaše žena nemůže být doma kolem 19 hodiny, protože je právě 18 hodin 15 minut, a vaše žena platila přesně v 18 hod. svojí platební kartou jedny Rolexky v hodinářství Halada v Chrudimi.

                    - Proboha jak to můžete vědět?

                    - Protože stejnou kartou, ostatně registrovanou na váš soukromý účet ve Švýcarsku, platila dnes ráno v Chrudimi ve čtyřhvězdičkovém hotelu účet za dvoulůžkový pokoj. Nocleh za 3 dny. Ostatně jako účty z hotelové restaurace. Vždy za dvě osoby. Stále stejnou kartou.

                    - Mohl bych prosím vědět v jaké výši byly ty útraty a kolik bylo celkem z našeho švýcarského účtu odepsáno?

                    - Nikoli pane, lituji. Takové údaje vám nemůžeme zdělit! Zakazuje nám to směrnice GDPR. Musíme především respektovat soukromí klientů a občanů.

                    - TO BY SNAD STAČILO!! Strčte si tu vaši pizzu do prdele! Mám dost Googlu, Facebooku, Twitteru i Whatsupu…, opevním se na pustém ostrově, kde NEBUDE ŽÁDNÝ internet, žádný chytrý telefon, ani počítač. Zvláště tam nebude ani živáčka, který by mě mohl sledovat, špiónit a podávat o mě informace!

                    - Jistě plně vás chápu, pane…, ale informace kterými disponujeme, jste na sebe prozradil vy sám, nebo jste dal k jejich zdílení souhlas. Ostatně na pustý ostrov se s občankou EU nedostanete! Takže si musíte obnovit pas, protože ten váš je propadlý už 5 let a 4 dny….

                      Tloustobijec8 - Profil | Čt 2.1.2020 19:52:18

                      😅

                        jetam - Profil | Čt 2.1.2020 19:51:56

                        ...

                          Pstruh27 - Profil | Čt 2.1.2020 19:03:09

                          Učiteľka na základnej škole si všimne, že vždy keď vyvolá k tabuli Ferka, tak Ferko robí zvláštny rituál. Ferko sa postaví, ide k tabuli, vyhrnie si rukávy, napľuje si do oboch dlaní a oboma oslinenými rukami si prejde po vlasoch ........ Nejaký čas to učiteľka nerieši, ale keď sa tento rituál opakuje vždy keď ide Ferko odpovedať, tak sa ho predsa opýta : "Ferko - prečo vždy keď Ťa vyvolám vstaneš, napľuješ si do dlaní a tie sliny si utrieš o vlasy ?".
                          Ferko učiteľke hrdo odpovie : " to preto aby mi to šlo lepšie - naučila ma to moja mamina - raz v noci keď som sa šiel vyčurať a prechádzal som okolo spálne mojich rodičov, tak som počul ako mama hovorí otcovi - starý, nasliň si hlavičku - pôjde ti to potom lepšie ".

                            Káceč - Profil | Čt 2.1.2020 18:51:54

                            Helikoptéra je samička od vrtulníku.

                              potočák 62 - Profil | Čt 2.1.2020 18:23:31

                              Petrův Zdar

                                potočák 62 - Profil | Čt 2.1.2020 18:18:31

                                Petrův Zdar

                                  Klobasa1 - Profil | Čt 2.1.2020 18:04:48

                                  ..

                                    jetam - Profil | Čt 2.1.2020 15:20:57

                                    ...

                                      Káceč - Profil | Čt 2.1.2020 11:09:02

                                      „A víte, děti,” praví učitelka, „jak říkáme oněm příběhům, které obsahují hodně neskutečného?”
                                      „Prosím, předpověď počasí!”

                                        ŠUKI - Profil | Čt 2.1.2020 8:25:45

                                        :-)))))))

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $