Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Nstandas - Profil | Po 16.12.2019 14:13:05

😎

    Npotočák 62 - Profil | Po 16.12.2019 14:02:55

    Petrův Zdar

      NKáceč - Profil | Po 16.12.2019 12:12:36

      Jaké motto mají houbaři?
      Chybami se člověk učí.

        NMilan1208 - Profil | Po 16.12.2019 11:29:55

        Až jednou pochopíš, proč je ve čtvercové krabici kulatá pizza nakrájená na trojúhelníky ... pochopíš i ženy

          NMilan1208 - Profil | Po 16.12.2019 11:28:43

          Poprvé v životě jsem zapojoval zásuvku. Bylo to jako první milování.
          Vědět kam co patří, mohlo to být bez křiku a slz.

            NMilan1208 - Profil | Po 16.12.2019 11:26:35

            Ředitel ŘSD dnes oznámil, že loňská kalamita se na D1 nebude opakovat.
            Také oznámil, že s okamžitou platností dojde k přejmenování D1.

              NMilan1208 - Profil | Po 16.12.2019 11:25:32

              Co je šachmat?
              Řekni manželce "Dneska jsem viděl ženu, která vypadala úplně stejně jako ty."
              Manželka se zeptá "Byla hezká?"
              Nemůžeš říct "Ano"
              Nemůžeš říct "Ne"
              Šachmat

                NMilan1208 - Profil | Po 16.12.2019 11:20:46

                Maminko a proč je kuřecí vývar nejlepší při nachlazení?
                - Protože je plný antibiotik.

                  NKodl63 - Profil | Po 16.12.2019 10:53:36

                  SMS dotaz na mobilniho operatora:
                  "Je muj telefon zabezpecen proti utoku ruskych hackeru?"
                  Odpoved:
                  "Da"

                    NKolben - Profil | Ne 15.12.2019 22:02:51

                    Pár mladých jde kolem vody a mladej si chce před holkou zafrajeřit.
                    Osloví rybáře : "Tak berou, berou? A máte s sebou mýdlo a ručník ?"
                    Rybář : "Copak, holka se ti posrala ? "

                      N1Mara - Profil | Ne 15.12.2019 21:17:02

                      :-)))

                        Nnofish - Profil | Ne 15.12.2019 19:49:25

                          NKáceč - Profil | Ne 15.12.2019 17:37:23

                          "Tak jsem slyšel, že ses oženil."
                          "No jo, už mě nebavilo vysedávat po hospodách."
                          "No a co teď?"
                          "Teď už mě to zase baví."

                            N1Mara - Profil | Ne 15.12.2019 13:19:59

                            :-))

                              N1Mara - Profil | Ne 15.12.2019 13:16:28

                              :-))

                                NKáceč - Profil | Ne 15.12.2019 11:52:10

                                Pokud se v manželství daří zle, jsou vinny obě strany: jak žena, tak tchýně.

                                  NŠUKI - Profil | Ne 15.12.2019 10:03:15

                                  :-)))))

                                    NMilan1208 - Profil | Ne 15.12.2019 7:35:03

                                    ..

                                      Nsindeji3 - Profil | So 14.12.2019 19:10:22

                                      elektronická tužka Davida Pospíšila 😅

                                        N1Mara - Profil | So 14.12.2019 18:53:56

                                        :-)))

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $