Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

N1Mara - Profil | So 14.12.2019 18:02:05

:-)))

    NHonza58 - Profil | So 14.12.2019 17:51:43

    Pane doktore,řekněte mi pravdu,zemře tchyně?
    Ne.
    A teď?
    Ne.
    A teď?
    Ne.
    A teď?
    Ne!A přestaňte mi strkat ty peníze do kapsy!

      Nsven - Profil | So 14.12.2019 17:42:58

      :-)

        N1Mara - Profil | So 14.12.2019 17:37:36

        :-)))

          NPunťa - Profil | So 14.12.2019 17:17:28

          :-)

            NKáceč - Profil | So 14.12.2019 14:53:40

            Žena je dobrý sluha, ale zlý pán.

              Nlikin - Profil | So 14.12.2019 12:12:12

              Na trhu:
              Zákazník: „Prosím vás, je ta mrkev geneticky upravovaná?“
              Prodavač: „Proč se ptáte?“
              Mrkev: „Jo, proč se ptáte?“

                Npotočák 62 - Profil | So 14.12.2019 10:24:05

                Už i na nás přišla řada. Petrův Zdar

                  NŠUKI - Profil | So 14.12.2019 10:12:37

                  :-))))))))))

                    NMilan1208 - Profil | So 14.12.2019 7:56:44

                    ..

                      N1Mara - Profil | Pá 13.12.2019 22:30:38

                      :-)))

                        Npotočák 62 - Profil | Pá 13.12.2019 21:06:59

                        Petrův Zdar

                          NStarc55 - Profil | Pá 13.12.2019 19:38:34

                          ....

                            Nsuubaru - Profil | Pá 13.12.2019 17:48:19

                            Tak ti tak jedu okolo kolem nějaký vykopaný díry v severních Čechách a koukám jak péro z gauče. 1Mára asi fakt letos slaví Vánoce ve velkým.😂😂😂

                              N1Mara - Profil | Pá 13.12.2019 16:43:48

                              😁

                                NTloustobijec8 - Profil | Pá 13.12.2019 16:04:53

                                😅

                                  NTloustobijec8 - Profil | Pá 13.12.2019 16:02:21

                                  😅

                                    NF16 - Profil | Pá 13.12.2019 14:56:02

                                    Čak mat :-)

                                      NFRANK71 - Profil | Pá 13.12.2019 11:47:48

                                      .

                                        NKáceč - Profil | Pá 13.12.2019 11:44:06

                                        Sejdou se v hospodě tři dealeři světoznámých pivovarů: Heinekenu, Budweiseru (USA) a Plzeňského Prazdroje. První dealer si objednává: "Dám si jeden Heineken, protože je vyroben z těch nejlepších surovin". Američan říká vrchnímu: "Dám si Budweiser, protože je prostě nejlepší na světě!".
                                        A Čech říká: "Já si dám Colu". Ostatní dva se na něj tázavě podívají a ptají se ho: "Vy si nedáte pivo?!?" A náš dealer jim odpoví: "Když si nedáte pivo vy, tak ani já nebudu..."

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $