Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Njá 2 - Profil | Čt 5.10.2017 10:21:45

Baví se kluci na táboře a ten jeden říká
"Já v zásadě proti stezce odvahy nejsem, může to být i vcelku hustý, ale jako, jít někom mimo dosah wifi, to už je fakt moc...."

    NTEZAR - Profil | St 4.10.2017 22:24:35

    ...

      Nu x a - Profil | St 4.10.2017 21:27:03

      ...

        Nkubas. - Profil | St 4.10.2017 21:05:30

        Jaro 2018 :-).

          Njá 2 - Profil | St 4.10.2017 20:11:56

          Probíhají závody ve volném stylu a naprostý šampion je obří rus Medvěděv, který každého zpacifikuje slavným chvatem preclík.
          První nastupuje proti němu americký boxer, rus se točí , schytává rány a najednou boxera popadne, zamotá do preclíku a vyhodí z ringu, Druhý nastupuje německý zápasník, uhýbá útočí, rus se pořád točí a pak ho popadne, zamotá do preclíku a vyhodí z ringu.
          Třetí nastupuje čech a trenér mu říká: "Hele, hlavně uskakuj, uhýbej a musíš ho utahat, z preclíku se ještě nikdy, nikdo nedostal.
          Čech nastoupí, uhýbá uskakuje, občas udeří, ale najednou uklouzne, Medvěděv ho popadne a začne motat, všichni už se odvrátí a nedoufají v žádnou změnu, když najednou rus rozhodí ruce, čech vyskočí a po dvou ranách do brady, svého soka srazí.
          Všichni jsou v úžasu a trenér se po zápase ptá, jak se proboha z toho sevření dostal...
          "No trenére, když mě popad a začal motat, propadl jsem zoufalství a najednou přímo před mejma očima se objevila koule... tak jsem nezaváhal a zakousnul!!!!
          A to bys koukal, co má člověk síly, když se kousne do vlastních koulí..."

            NBuffalo1969 - Profil | St 4.10.2017 19:50:32

            😂

              NSharry - Profil | St 4.10.2017 19:18:54

              :-D:-D, dneska to vemem z gruntu ! ;-))

                NAnýzový dědek - Profil | St 4.10.2017 18:22:32

                ÚŽASNÁ ŽIDOVSKÁ ANEKDOTA

                Katolík, protestant, muslim a žid spolu při večeři diskutují.
                Katolík: "Mám takové jmění, že se chystám koupit Citibank!"
                Protestant: "Já jsem tak bohatý, že si koupím General Motors!"
                Muslim: "Já jsem pohádkově bohatý princ a hodlám koupit Microsoft!"
                Žid:
                Potom se všichni obrátí na žida :
                Ten si tiše míchá kafe, potom opatrně odloží lžičku na stůl, upije trochu, podívá se na všechny a ledabyle prohodí: "Já ale nic z toho neprodávám !"

                  Njetam - Profil | St 4.10.2017 17:01:55

                  Kláro tyhle chutnaj aj bez másla!

                    Njetam - Profil | St 4.10.2017 16:46:05

                    ...

                      Nsvaro - Profil | St 4.10.2017 16:36:30

                      xD

                        NDr. Greenthumb - Profil | St 4.10.2017 9:03:32

                        Ráno na křižovatce borec nápis na zadním skle. Pobavilo po ránu :-)

                          NSerjoža - Profil | St 4.10.2017 8:07:54

                          ..

                            NMilan1208 - Profil | St 4.10.2017 8:05:36

                            Zatmění slunce v Česku.

                              NMilan1208 - Profil | St 4.10.2017 7:59:14

                              ..

                                Nantonn.rika - Profil | St 4.10.2017 7:08:36

                                fofo >> Ne není, třeba na aliexpresu je to jedna z nejprodávanějších věcí na ryby ...

                                  Nfofo - Profil | Út 3.10.2017 15:19:10

                                  Tohle je snad taky fóóór, ne?

                                    Nkubas. - Profil | Út 3.10.2017 12:46:39

                                    :-)))

                                      NSerjoža - Profil | Út 3.10.2017 9:11:29

                                      ..

                                        NŠUKI - Profil | Út 3.10.2017 9:09:12

                                        :-)))))))))

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $