Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Nsvaro - Profil | Út 3.10.2017 7:59:59

pravda :)

    Nsvaro - Profil | Út 3.10.2017 7:59:31

    xD

      Nsvaro - Profil | Út 3.10.2017 7:58:51

        NBuffalo1969 - Profil | Út 3.10.2017 7:35:30

        Na lékařském kongresu se chlubí Italský doktor: "V Itálii máme tak vyspělou medicínu, že když vyjmeme jednomu muži varlata a implantujeme je do jiného muže, tak za šest neděl může hledat práci." Holandský doktor říká: "To není nic zvláštního. U nás transplantujeme část mozku z jednoho muže do druhého a za čtyři týdny už může hledat práci." Kanadský lékař říká: "Pánové, u nás implantujeme muži srdce a za dva týdny může hledat práci." Český doktor na to: "Pánové, kam se na nás hrabete. V roce 1989 jsme vzali muže, který neměl v pořádku ani mozek, ani srdce, ani koule, udělali jsme z něj prezidenta a od té doby prakticky celé Česko hledá práci."

          NSerjoža - Profil | Út 3.10.2017 7:24:21

          ..

            NŠUKI - Profil | Po 2.10.2017 21:55:15

            :-)))))

              NŠUKI - Profil | Po 2.10.2017 21:32:51

              :-)))))))

                NTEZAR - Profil | Po 2.10.2017 20:58:50

                ...

                  NBeck83 - Profil | Po 2.10.2017 20:13:46

                  ..

                    Njetam - Profil | Po 2.10.2017 19:39:31

                    ...

                      Npinkerton - Profil | Po 2.10.2017 19:28:31


                      "9 z 10 kaprů doporučuje pstruha."

                        NSerjoža - Profil | Po 2.10.2017 18:16:41

                        ..

                          Njetam - Profil | Po 2.10.2017 17:12:57

                          ...

                            NKord@ - Profil | Po 2.10.2017 13:56:36

                            ...

                              NSkulalukS - Profil | Po 2.10.2017 13:55:25

                              Ano, pak bude líp. :-)

                                NS&F - pescador - Profil | Po 2.10.2017 13:43:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dneska chce opravdu chodit na ryby kde kdo .....

                                  NDr. Greenthumb - Profil | Po 2.10.2017 12:29:22

                                  Otevřu schránku na firmě a celkem pobavilo. V letácích jsem našel tohle :-)

                                    NSerjoža - Profil | Po 2.10.2017 9:45:30

                                    ..

                                      NSerjoža - Profil | Po 2.10.2017 8:57:21

                                      ..

                                        NChosé 2 - Profil | Po 2.10.2017 8:45:47

                                        ceczubr >> V Americe to možná funguje.:-)
                                        https://www.youtube.com/watch?v=rry5DQuhAPM

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $