Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Nsvaro - Profil | Po 9.10.2017 12:31:30

Grupáč ako sa patrí :)

    Njá 2 - Profil | Ne 8.10.2017 22:36:19

    Tak tenhle poklad se objevil na bazaru

    NABÍZÍM
    N Nabízím: Prodám vše co je na fotce
    benikkapr ®Poslat soukromou zprávu., 739638695
    Ne 8.10., vyprší za 7 dnů - Závadný inzerát?

    fotka opravdu nebyla
    Koupí někdo?

      Njetam - Profil | Ne 8.10.2017 21:24:51

      ...

        NSallySalic - Profil | Ne 8.10.2017 11:04:14

        tak tak

          NTEZAR - Profil | So 7.10.2017 17:20:50

          drvoštěp >> V Bruselu si o té budoucnosti nechávají zdát...-)

            Ndrvoštěp - Profil | So 7.10.2017 15:02:31

            ;)

              NS&F - pescador - Profil | So 7.10.2017 8:56:40

              ,,

                Njetam - Profil | Pá 6.10.2017 20:32:44

                ...

                  Npohodak - Profil | Pá 6.10.2017 18:07:40

                  Včera ked som pristavil auto na parkovisko všímol som si nápis na okne kŕčmi:
                  Pivo je jak tvoja mac
                  Kec ce vola nepapuluj a ic

                  Celkom má to pobavilo som zvedaví čo tam bude nabudúce nakoľko občas to menia

                    NSharry - Profil | Pá 6.10.2017 15:38:31

                    Prvni pomoc v Sobotu rano ... ! :-D

                      Nsklo - Profil | Pá 6.10.2017 15:08:01

                      ...

                        NSharry - Profil | Pá 6.10.2017 13:54:49

                        :-D :-D

                          Nado1 - Profil | Pá 6.10.2017 8:44:43

                          .

                            Njetam - Profil | Čt 5.10.2017 19:55:43

                            Táák hoši kdopak z vás chtel semnou vyje...ť!

                              NSharry - Profil | Čt 5.10.2017 13:36:32

                              :-D

                                Ndrvoštěp - Profil | Čt 5.10.2017 13:28:13

                                ;)

                                  NMilan1208 - Profil | Čt 5.10.2017 13:00:34

                                  ..

                                    Nnadrazak - Profil | Čt 5.10.2017 10:30:48

                                    Ptá se večer manžel manželky.

                                    "Mám natáhnout budíka,nebo budeš mluvit až do rána? "

                                      Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $