Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NSerjoža - Profil | Po 2.10.2017 7:25:22

,,

    Nemka1 - Profil | Ne 1.10.2017 22:58:39

    zo života...

      NCasio - Profil | Ne 1.10.2017 20:23:30

      .-)

        Njetam - Profil | Ne 1.10.2017 18:51:19

        ...

          NTEZAR - Profil | Ne 1.10.2017 15:46:51

          ...

            NPetr CZ - Profil | Ne 1.10.2017 10:28:00

            Dítě je něco jako vánoční cukroví.
            Lidi ho pořád chválí, tak si ho teda taky uděláš.
            Ale akorát přibereš, za chvíli ho máš plný zuby a snažíš se ho udat příbuzným...

              Npohodak - Profil | Ne 1.10.2017 0:59:59

              no co dodat
              len decko a opilec ti povedia pravdu

                NSharry - Profil | So 30.9.2017 22:52:19

                :-))

                  NS&F - pescador - Profil | So 30.9.2017 17:46:57

                  ...

                    Nemka1 - Profil | So 30.9.2017 14:53:18

                    nie my nechceme splniť kvóty... oni nechcú byť kvótami...

                      Nnadrazak - Profil | So 30.9.2017 11:39:53

                      Potkají se dvě kamarádky blondýnky a jedna spráskne hrůzou ruce.

                      "Proboha,proč máš holou hlavu?? "

                      "No, víš, oholila jsem se na špatném místě."

                        Nnadrazak - Profil | So 30.9.2017 11:35:38

                        Jaký je rozdíl mezi blondýnkou a máslem??

                        Máslo se dá hůř namazat.

                          Nnadrazak - Profil | So 30.9.2017 11:19:17

                          " Slečno,vy máte paruku?"

                          "Vidíte a v obchodě mi říkali,že to nikdo nepozná!!"

                          "Možná ne když si z ní sundáte cenovku."

                            Ndrvoštěp - Profil | Pá 29.9.2017 20:18:06

                            ;))

                              NSharry - Profil | Pá 29.9.2017 20:14:58

                              Hladovy chlap straci i pud sebezachovy !:-D

                                NSharry - Profil | Pá 29.9.2017 20:06:06

                                :-D:-D

                                  Nstandas - Profil | Pá 29.9.2017 17:54:09

                                  ..

                                    Njetam - Profil | Pá 29.9.2017 17:28:57

                                    Cez Madarský hranice...

                                      Njá 2 - Profil | Pá 29.9.2017 16:38:33

                                      Chrápu asi opravdu strašlivě. Když jsem včera začal za volantem, všechny pasažéry to vyděsilo.

                                        NBeck83 - Profil | Pá 29.9.2017 15:05:18

                                        :)

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $