Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NMaxmilián - Profil | Čt 26.11.2015 21:00:09

:-)))

    NMaxmilián - Profil | Čt 26.11.2015 20:17:54

    :-)))

      NTiIak - Profil | Čt 26.11.2015 18:19:58

      jeden aktuálny :)

        NM0RGAN - Profil | Čt 26.11.2015 15:12:52

        :-))

          NM0RGAN - Profil | Čt 26.11.2015 12:46:42

          Andrej Babiš chytne zlatou rybku. Ta mu říká: Když mě pustíš, splním ti jedno přání.
          Babiš říká: Chcel by som byť ministrom.
          A ve vteřině je z Babiše bonsai.

            NM0RGAN - Profil | Čt 26.11.2015 11:08:56

            .

              NŠUKI - Profil | Čt 26.11.2015 10:25:41

              Dva kámoši sedí po šichtě v hospodě a kecají: "Kura mě už to v robotě nebaví.Furt to stejné.Osum rokú.Přeložím,vyvrtám,hodím na pás a furt to dokola.Keho to móže baviť!!! Tuž poď ku nám do pohřební služby.Tu je každý den sranda.
              Ti jebe,ku funebrakum ?
              Tuž jasně.Včera volali,že chlop v panelaku umřel na cizí robě.Aby něbyl jakýsi skandál,musí se urychleně odvézt pryč.Přifičeli zme,stáhli ho z roby,hodili do truhly, a než zme ho stačili vynest,naraz z teho futrala vyletěl.Chytli zme přes hubu a zase na tu robu skočil.
              Cype,ten gizd fakt ožil ???
              Hovno,kura zme si spletli poschodí...!!!!

                NŠUKI - Profil | Čt 26.11.2015 10:04:53

                Záchranný pilíř pro Řecko

                  Neasi - Profil | Čt 26.11.2015 7:51:40

                    NFisk - Profil | St 25.11.2015 22:35:04

                    Policajt hovorí druhému policajtovi:
                    Povedz Loď!
                    Loď.
                    Do piči choď!
                    Tomu sa to dosť zapáčilo tak hneď, ako príde domov, hovorí žene:
                    Žena povedz Loď!
                    Nepoviem, to bude nejaká blbosť!
                    Povedz Loď!
                    No dobre teda, Loď.
                    Choď do piči!

                      NCalex - Profil | St 25.11.2015 22:18:58

                      ...

                        Ndrvoštěp - Profil | St 25.11.2015 21:49:27

                        Tento inzerát jsem objevil dnes ;)))) Prodam spacak starbaits premium sleeping bag, ktery stoji 1600 kc.Prodam ho tomu kdo za 7 dni nabidne nejvyssi cenu.

                          Nsupinna - Profil | St 25.11.2015 20:39:29

                          Dcera si domů přivede černocha s tím, že si ho chce vzít za manžela. Otcovi se to moc nelíbilo, tak vymyslel, že novej zeťák musí splnit tři úkoly. Samozřejmě si vymyslel takový , aby se nedaly splnit.
                          -Ten komu dám svou dceru, jí musí pořídit pořádný auto, minimálně za 5 milionů, nejraději Ferrari.
                          -Bubo miluje, Bubo koupí , říká nápadník
                          - Ten komu dám dceru, musí ji postavit barák, ale to musí být něco luxusního, minimélmě za třicet milionů a na výstavním místě.
                          -Bubo miluje, Bubo postavi.
                          -No a ten kdo chce mou dceru, ho musí mít půl metru dlouhýho...
                          -Bubo miluje, Bubo zkrátí...

                            NTEZAR - Profil | St 25.11.2015 20:23:39

                            Začátečník to má vždycky těžký...

                              NCalex - Profil | St 25.11.2015 20:02:42

                              ...

                                NAnýzový dědek - Profil | St 25.11.2015 19:37:20

                                Kohn má problém, nemůže se rozhodnout, zda se má oženit nebo ne, tak se vypraví za rabínem.
                                - Nabízejí mi rabbi nevěstu, nevím zda se mám oženit.
                                - Ožeň se, vece rabín.
                                - Jenže ona má jen jedno oko, kulhá a je velice ošklivá, vůbec se mi nelíbí.
                                - Tak se nežeň.
                                - Jenže ona je to ta nejlepší rodina, její otec je majitelem největší pražské banky, hned bych tam nastoupil jako ředitel, taková příležitost se nabídne jednou za život.
                                - Tak se ožeň.
                                - No rabíne, zklamaně řekne Kohn, já jsem se za vámi přišel seriózně poradit, a vy jednou "ožeň se", pak "nežeň se", pak zase "ožeň se" - co je tohle za radu?
                                - Vidím, že tvůj problém je velmi složitý, praví rabín, budu se muset ponořit do studia Písem, abych nalezl odpověď. Přijď za čtrnáct dní.
                                Kohn přijde za čtrnáct dní a hned se nedočkavě ptá: Rabe, nalezl jste v Písmech odpověď?
                                - Ano, praví rabín.
                                - A?
                                - Nech se pokřtít.
                                - Ale, zaraženě řekne Kohn, jak se tím vyřeší ten můj problém?
                                - To nevím, povídá rabín, ale budeš s tím chodit otravovat někoho jiného.... :-))

                                  Nsupinna - Profil | St 25.11.2015 19:22:34

                                  Čech a Japonec se baví, jaký kdo ovládá bojové umění. Japonec začne - postaví se proti Čechovi, najednou rachot rána a Čech leží na zemi. Když se vzpamatuje,ptá se:
                                  "Co to bylo?"
                                  "Ale to je tam od nás. Říká se tomu karate..."
                                  "Hm, máš ještě něco?
                                  V tom zase rachot a rána a Čech se pět minut probírá.
                                  "Saktra, co bylo tohle?"
                                  "Ale to je tam od nás. Říká se tomu jiu jitsu."
                                  "Ty taky něco umíš?", ptá se Japonec.
                                  V tom rachot a rána a Japonec leží v bezvědomí na zemi. Když se po týdnu v nemocnici probere, přijde za ním Čech na návštěvu.
                                  "Prosimtě co to bylo???" vyptává se Japonec.
                                  " Ále to bylo taky tam od vás- hever od Toyoty..."

                                    NGandy - Profil | St 25.11.2015 18:45:25

                                    Za měsíc aktuální.

                                      NAnýzový dědek - Profil | St 25.11.2015 18:44:42

                                      Pepa a Franta si založí obchod a nad něj dají nápis "MÁME VŠECHNO". 3 kamarádí jdou kolem a rozhodnou se, že to vyzkouší.
                                      Příjde první a říká: "Poprosil bych 15kg těžké pštrosí vejce."
                                      Pepa se poškrábe na hlavě, vejde do skladu a volá: "Frantó, máme tu někde 15kilové pštrosí vejce?"
                                      "No jasně, regál číslo 20, druhá polička."
                                      Pepa donese vejce překvapenému zákazníkovi, ten zaplatí a na řadě je druhý kamarád. "Máte zelenou býčí kouli?"
                                      Pepa jde do skladu a ptá se po zelené býčí kouli. Franta odpovídá: "No jasně, osmej regál, pátá polička." Pepa donese, zákazník zaplatí a třetí kamarád vidí, jak s jeho kamarády vypekli a rozhodne se, že jim to vrátí; "Já bych poprosil 10 kilo ničeho."
                                      "Co že byste poprosil?"
                                      "No, 10 kilo ničeho."
                                      Pepa se poškrábe na hlavě, a volá do skladu: "Frantó, máme tu někde 10kg ničeho?" "Co jestli máme?" "No 10 kilo ničeho." "Ty vole a kdo to chce?" "No zákazník." "Víš co, tak mi ho sem pošli."
                                      Franta se zákazníkem prochází ztemnělou halou plnou regálů jen se svíčkou, zavede ho do temné místnosti, zavře dveře a svíčka zhasne. Najednou Franta vylekaně: "Ty vole, vidíš něco?" "Nic!" "Tak si naber 10 kilo a vypadni!"

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $