Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Njetam - Profil | St 25.11.2015 17:48:09

...

    NSkulalukS - Profil | St 25.11.2015 15:47:24

    pointa bohužel nelze přeložit do češtiny.

      Ndvorák - Profil | St 25.11.2015 9:39:47

      :-)

        Npohodak - Profil | St 25.11.2015 8:00:28

        https://www.youtube.com/watch?v=QrG4xikTsPw

        Zabavne ale aj dojimave
        Deda sa v nocnej nudil no

          NBomber76 - Profil | Út 24.11.2015 22:31:01

          Z trochu drsnějšího soudku...

            NBursaman - Profil | Út 24.11.2015 19:48:13

            Také už jste letos vyrazili na Orlík na dravce? :-D
            Tady máme novinku pro podzim 2015 - nadhladinové woblery Papala.

              NMaxmilián - Profil | Út 24.11.2015 18:28:38

              :-)))

                Nstandas - Profil | Út 24.11.2015 18:05:20

                :-)

                  NBeck83 - Profil | Út 24.11.2015 17:39:04

                  http://www.mojevideo.sk/video/25b4e/cas_krmenia_ryb​_%28cina%29.html vypada to tak ze rybky asi dlouho nevideli krmení :-)

                    Nnegga123 - Profil | Út 24.11.2015 12:01:59

                    Rybář, právník a doktor se baví, zda je lepší mít manželku nebo milenku.
                    Právník říká, že lepší je milenka, protože rozvod dá práci.
                    Doktor říká, že lepší je manželka, protože pomáhá snižovat stres.
                    Rybář říká, že lepší je mít manželku i milenku, protože manželka si bude myslet, že je u milenky, milenka si bude myslet, že je u manželky,
                    ...a on se může v klidu věnovat rybařině. :D

                      NRadekM - Profil | Út 24.11.2015 11:12:58

                      Sirska kočička

                        Nslavahagen - Profil | Út 24.11.2015 10:05:53

                        :o)

                          Ndvorák - Profil | Po 23.11.2015 23:12:25

                          Na co se zeptá muž ženy, která má dva monokly?
                          .
                          .
                          .
                          Na nic, už se ptal dvakrát.

                            NTEZAR - Profil | Po 23.11.2015 20:45:14

                            ...

                              NAnýzový dědek - Profil | Po 23.11.2015 18:32:18

                              Lekárnik na Záhorí hovorí pomocníkovi:
                              "Lojsku, poobiedze idem na ryby, tak sa postaraj o zákazníkú."
                              Keď sa vrátil po pár hodinách, spytuje sa:
                              "Tak jakýs mjeus deň?"
                              Lojzo: "Výborný. Mjel sem enem troch zákazníkú. Ten prvý sceu neco na
                              bolení huavy, tak som mu dau Tylenol"
                              Lekárnik: "Bravo Lojzku, a co ten druhý?"
                              Lojzo: "Ten mieu neco ze žalúdkem, tak sem mu dau Maalox"
                              Lekárnik: "No super super! A co trecí?"
                              Lojzo:" To byua žena. Vbjehla sem, strhla ze sebja šaty, podprsenku aj
                              spodní gatky, lehua si na stul rosčapila nohy a volaua: "Pomoc prosím!!!
                              Už pjet roku sem nevidzeua chuapa!"
                              Lekárnik celý rozgurážený: "Kristove rany Lojzku! A co byuo potom??!!
                              Pokračuj!!!!
                              Lojzo: "No.... dau sem ji kapky do očú...

                                NF16 - Profil | Po 23.11.2015 18:10:19

                                hlad je sviňa:-)))

                                  Njetam - Profil | Po 23.11.2015 17:59:34

                                  Manželka cvičí jogu, já taky....

                                    NAnýzový dědek - Profil | Po 23.11.2015 14:48:02

                                    www.youtube.com/watch?v=sSLhFBtTRss
                                    Už je to tu zas to bílé svinstvo :-))))

                                      Ndrvoštěp - Profil | Po 23.11.2015 13:57:24

                                      )))))))))))

                                        NSallySalic - Profil | Po 23.11.2015 11:34:08

                                        jj

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $