Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Nzetfly - Profil | So 28.11.2015 16:44:52

Tiež Roháč a tiež 1968

    Njetam - Profil | So 28.11.2015 13:33:35

    Odhalená agresia. Slovenský satirický časopis Roháč z roku 1958, predvídal události z roku 2015.

      NStepa23 - Profil | So 28.11.2015 10:35:11

      To je též dvojka ti dva :-)

        NTEZAR - Profil | Pá 27.11.2015 23:07:15

          NCalex - Profil | Pá 27.11.2015 22:06:46

          ...

            NCalex - Profil | Pá 27.11.2015 21:36:53

            ...

              NBuffalo1969 - Profil | Pá 27.11.2015 20:54:31

              :-)

                NBuffalo1969 - Profil | Pá 27.11.2015 20:24:58

                .

                  Njetam - Profil | Pá 27.11.2015 19:51:20

                  ...

                    NJaLi - Profil | Pá 27.11.2015 16:42:30

                    Tři babičky pletou v parku. Prví říká: "doufám, že to bude holčička, mám jen červenou vlnu." Druhá: "Doufám, že budeme mít kluka, mám modrou vlnu." Třetí:"Doufám, že to bude mrzák, nějak se mi nepovedl rukáv..."

                      NJaLi - Profil | Pá 27.11.2015 15:52:26

                      Panu Vokurkovi rostla na zahradě krásná jabloň, protože ale zjistil, že mu na jablka chodí v noci kluci ze vsi, dal na strom ceduli: "Pozor, jedno jablko je napuštěné kyanidem!" Už už se zdálo, že cedule proti zlodějům pomohla, protože od toho dne se neztratilo ani jablko. Za tři dny se ale na ceduli objevilo dopsáno: "Tak teď už dvě!"

                        NJaLi - Profil | Pá 27.11.2015 15:28:19

                        Sedí vejce a slepice v čekárně u psychiatra a z ordinace vykoukne sestřička: - Kdo z vás tu byl první ? Slepice a vejce se na sebe podívají a zařvou: - Jdi do hajzlu !

                          NM0RGAN - Profil | Pá 27.11.2015 11:41:57

                          .

                            NM0RGAN - Profil | Pá 27.11.2015 11:10:03

                            Nedostatek parkovacích míst? Nesmysl!
                            "Já tu značku fakt neviděl, pane strážníku".

                              NTEZAR - Profil | Pá 27.11.2015 0:15:46

                              škola z různých pohledů...

                                Ntomato - Profil | Čt 26.11.2015 22:53:32

                                Toto vysvetlí mnoho v živote :D
                                https://www.youtube.com/watch?v=SUmCRrKYwBQ

                                  Npohodak - Profil | Čt 26.11.2015 22:45:50

                                  https://www.youtube.com/watch?v=-87DXiiH5Ok

                                  Ked by rano ta vrtula vyletela von oknom az to by bola parada

                                    Nsven - Profil | Čt 26.11.2015 21:53:11

                                    Buffalo1969 >> kdo neumí šachy, může si šoupnout člověče :-)

                                      NBuffalo1969 - Profil | Čt 26.11.2015 21:31:56

                                      šachy na zimu...-)

                                        NMaxmilián - Profil | Čt 26.11.2015 21:06:34

                                        Svatá pravda:-))

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $