Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

MAXXSKATER - Profil | Po 2.11.2015 19:32:04

:-)

    jetam - Profil | Po 2.11.2015 19:30:55

    Mé spackané osumnácté narozeniny......

      jetam - Profil | Po 2.11.2015 18:51:21

      ,,,

        drvoštěp - Profil | Po 2.11.2015 14:15:52

        Nová ochrana hranic :)))

          Red carp - Profil | Po 2.11.2015 12:46:36

          Muž měl už po krk stálého komandovaní od manželky, tak zašel k psychiatrovi, co s tím.Psychiatr mu poradil, jak si budovat sebevědomí a dal mu knihu o asertivitě.
          Chlap ji v autobuse cestou domů celou přečetl. Přijde domů, vrazí do dveří, přistoupí k manželce, ukáže na ni prstem a řekne: "Odteďka chci, abys věděla, že JÁ jsem pán v tomto domě a MOJE slovo je zákon! Chci, abys mi teď připravila dobré jídlo, a když ho sním,očekávám bohatý dezert. Po večeři mi připravíš koupel, abych si mohl oddychnout. A po koupeli, hádej, kdo mě obleče a učeše... ?" "Asi někdo z pohřebního ústavu," odpoví žena.

            dvorák - Profil | Po 2.11.2015 9:31:47

            V parlamentu sedí poslanec, hlavu v dlaních. Přiblíží se k němu kolega a ptá se ho:
            „Sedíš a přemýšlíš?“
            „Ne, jenom sedím.“

              Maxmilián - Profil | Ne 1.11.2015 22:54:30

              .-))

                MAXXSKATER - Profil | Ne 1.11.2015 22:54:19

                :-)

                  Maxmilián - Profil | Ne 1.11.2015 22:52:37

                  :-))

                    TEZAR - Profil | Ne 1.11.2015 22:33:25

                    Kdo umí,ten umí...

                      MAXXSKATER - Profil | Ne 1.11.2015 19:41:24

                      :-)

                        jetam - Profil | Ne 1.11.2015 17:45:18

                        ...

                          Miraryb - Profil | Ne 1.11.2015 16:50:18

                          Tady mě pobavila liška. Hovada, kteří sumíka takhle přivázali naštěstí nejsou ani vidět.
                          https://www.youtube.com/watch?v=r_n3hrbJW_I

                            Starc55 - Profil | Ne 1.11.2015 10:32:10

                            Inzerce:
                            Sympatický notorik hledá sponzora.

                            Koupím nočník s uchem dovnitř.
                            Zn.: malý byt.

                            Doopatřím starší lidi.
                            Zn.: v rekordně krátkém čase.

                            Prodám ruskou moderní džípíesku na propan-butan.

                            Hledáme analfabeta na práci s přísně tajnejma dokumentama.

                            Vyměním chlapa s dobrým postavením za chlapa s dobře postaveným.

                              Starc55 - Profil | Ne 1.11.2015 10:24:43

                              Borec vezoucí ve svým fáru pěknou kočku zahne z hlavní silnice
                              na lesní cestu, zastaví a roztouženě zašeptá:
                              "Mohu políbit tvé hebké ručky a růžové prstíčky?"
                              "Ó, ty lichotníku, to víš, že můžeš!"
                              "A mohu políbit tvá broskvová líčka, mandlové oči
                              a malinové rtíky?"
                              "Ó, ty labužníku!"
                              "A mohu setřít pel tvé nevinnosti?"
                              Óóó... Ty kouzelníku!!!!"

                                Starc55 - Profil | Ne 1.11.2015 10:18:41

                                Jdou dvě nuly po poušti a potkají osmičku.
                                "V takovým hicu, že se jim chce...."

                                  Punťa - Profil | Ne 1.11.2015 0:05:34

                                  Vědci z Pekingu dělají výzkum za jak dlouho je student schopen naučit se čínsky. Přijedou do harvardské knihovny, předloží studentovi 10cm širokou knížku s čínskou gramatikou a zeptají se ho, za jak dlouho by se ji zvládl naučil. Student vzhlédne od skript, přejede knihu pohledem a povídá: "Za rok."

                                  Jedou tedy na Oxford, vyhledají nejlepšího studenta a položí mu tutéž otázku. "Bude to natěsno, ale za půl roku", zní odpověď.

                                  Pak jedou do České republiky do Prahy na Polac. Tam sedí v menze student a lžící se znuděně rejpe v kaši. "Jak dlouho by Vám trvalo naučit se čínsky?" ptají se vědci. Student vzhlédne od stolu a ptá se: "A jsou na to nějaký skripta?" "Ano, tady", ukážou mu deseticentimetrový svazek. Student palcem projede hřbet stránek, zapíchne lžičku do kaše a povzdychne si: "Do pr*ele, to zas bude noc."

                                    TEZAR - Profil | So 31.10.2015 22:41:58

                                    ...

                                      Bursaman - Profil | So 31.10.2015 22:30:53

                                      Grand theft železo: Poprad city :-D

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $