Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Nmondry - Profil | So 31.10.2015 20:59:54

:-))

    NUnkas - Profil | So 31.10.2015 16:54:34

    Paní učitelka se ptá dětí: "Kdo mi poví jednoduchou větu?" Přihlásí se Anička a říká: "Holka mává." "Dobře, teď tu větu rozviň." "Holka mává na vojáka." "Dobře a teď ji zkrať." "Děvka!"

      Nstandas - Profil | So 31.10.2015 11:08:08

      D

        NMAXXSKATER - Profil | So 31.10.2015 6:38:50

        :-)

          Nsupinna - Profil | Pá 30.10.2015 21:45:19

          Sedí vedle sebe dva rybáři , čučej na úplně mrtvou vodu a ten jeden říká: "Nechápu, jak se můžou celý národy živit rybolovem"...

            NStarc55 - Profil | Pá 30.10.2015 21:27:25

            "Lidi jsou dnes strašně pomlouvační..." stěžuje si kamarádka svý kámošce.
            "Stačí, aby dva měli spolu jedno nebo dvě děcka a hnedka si o nich
            vykládají, že to spolu drží."

              NTEZAR - Profil | Pá 30.10.2015 20:25:52

              EU doporučuje-Střádejte si na důchod...

                NCalex - Profil | Pá 30.10.2015 17:35:02

                Tohle v Pupendu nebylo. :-))))
                https://www.youtube.com/watch?v=FUsSh_4mR3s

                  NCalex - Profil | Pá 30.10.2015 17:20:04

                  CITÁT ROKU:
                  Nositel Nobelovy ceny v
                  oboru lékařství D. Varelly, onkolog z
                  Brazílie:
                  „V dnešním světě se investuje pětkrát víc do léků na mužskou
                  potenci a do silikonu pro ženy než do léčení pacientů trpících
                  Alzheimerovou chorobou.
                  Proto budeme mít za
                  pár roků stařenky s
                  velkým poprsím a
                  stařečky s
                  tvrdým penisem, ale nikdo z
                  nich si nebude pamatovat,
                  na co to je.“

                    Nsupinna - Profil | Pá 30.10.2015 16:22:22

                    Brigáda socialistické práce v jednom podniku se po poctivě odvedené práci sešla, aby rozdělila tučný mimořádný prémie. Bylo potřeba najít řešení, jak peníze rozdělit.
                    "Já bych to všechno prochlastal" navrhnul první člen brigády.
                    "No já bych zas raději všechno prokurvil" navrhuje druhý.
                    Třetí říká: " Já myslím, že jsme spoustu času strávili v práci, naše manželky si nás moc neužily, tak navrhuju peníze rozdělit a dát je jim."
                    "To je všechno hezký, ale myslím, že ve světě je spousty chudých a utiskovaných, co kdybychom ty peníze poslali na Fond solidarity" říká čtvrtý.
                    Pátý říká: " Takto se nikdy nedohodnem! Navrhuju hodit si Korunou. Když padne panna, tak ty prachy prochlastáme. Když padne orel, tak je prokurvíme. Když zůstane Koruna stát na hraně, tak dáme peníze manželkám no a kdyby zůstala viset ve vzduchu, takto pošlem na Fond solidarity..."

                      Npohodak - Profil | Pá 30.10.2015 15:27:18

                      aktualne pre rybarov

                        NŠUKI - Profil | Pá 30.10.2015 11:52:00

                        Vědci ze Švýcarska vyvinuli tak tenký drát, že jej sami nedokázali ani za pomoci laboratoří z celé země změřit. Tak ho poslali do Francie. Ta jim odpověděla, že to taktéž nedokáže. Stejně tak i vědci z Anglie, Německa a dokonce i z Ameriky.

                        Tak Švýcaři přemýšleli, jak na to, hledali dlouhé dny a noci na internetu, až narazili na jedno české kutilské fórum, kterému dle výpovědi ostatních vévodil nějaký Franta Jedlička z Moravy. Všichni jednohlasně souhlasili, že není nic,co by Franta nedokázal. Tak mu Švýcaři poslali ten drát.

                        2 dny na to jim Franta odpovídá: "tož ten drát je široký přesně 0,0000518 mikrometru. Ale zapomněli jste mi napsat, co s ním mám udělat. Chcete na tom drátu vyřezat závit nebo do toho mám vyvrtat díru nebo jak?"

                          NŠUKI - Profil | Pá 30.10.2015 11:00:42

                          V parku uprostřed města pracují dvě blondýnky. Jedna vždy vyhloubí jámu a druhá, která jde za ní, ji zase vykopanou hlínou zaplní. Pracují tak s vervou celý den bez odpočinku, jedna vykopává díry, druhá je zahazuje.

                          Jednomu kolemjdoucímu to nedá a po chvíli se jich zeptá: „Oceňuji vaši píli, slečny, ale byly byste tak laskavé a vysvětlily mi, jaký smysl vaše práce má? Vy vykopete jámu a vaše kolegyně ji zase hlínou zahází.“

                          První blondýnka se zastaví, utře pot z čela a povídá: „Víte, normálně pracujeme ve třech, ale kolegyně, která do těch jam sází stromky, je dnes nemocná.“

                            NOrtelius - Profil | Pá 30.10.2015 7:31:46

                              NMaxmilián - Profil | Pá 30.10.2015 7:21:45

                              :-)))

                                NŠUKI - Profil | Čt 29.10.2015 14:47:55

                                Potkajú sa dvě kámošky - Jiřka a Mirka . Jiřka má na sobě samé luxusní oblečéní. Mirka, ohozená do ázijského textilu se jí závistivě ptá, kde vzala tak drahé obléčení.
                                "Ále, to je takový trik na starého: Projdeš kolem něho nahá směrem ke dveřám, on sa ťa optá, kam ideš, no a ty řekneš, že na nákup. Dyž sa optá, proč ideš nahá, řekneš mu, že nemáš co na sebe. A on mě dal 50 000."
                                Mirka si řekla, že to taky vyzkúšá. Projde doma nahá kolem svojého, sedícího před televizú a ten sa optá:
                                "Kam ideš?"
                                "Nakúpit."
                                "Nahá?"
                                "Jo, nemám nic na sebe."
                                "Tož si umyj řiť, ať neděláš ostudu."!!! ⺺☺

                                  NZdack - Profil | Čt 29.10.2015 14:18:40

                                  Úspěšný podnikatel prohání po krajině svůj nový džíp a najednou zahlédne klasického bezdomovce. Ten si jen tak sedí, pak natáhne ruku, luskne prsty a objeví se před ním čerstvě natočené pivo. Bezdomovec ho vyzunkne a zase natáhne ruku, luskne, objeví se pivo. Podnikatel přijde k němu a ptá se, jak to dělá. No víte, jednou jsem prohrabával popelnice, našel jsem takovou divnou lampu a jak jsem ji začal čistit, objevil se džin, no a tak si teď dávám pivko". Podnikatel si v duchu říká "blbá socka" a nahlas povídá: a neprodal byste mi tu lampu? Tady vám dám klíče od nového džípu, tady jsou klíče od nové vily, tady je bankovní karta, na účtu je milion". Bezdomovec povídá: "No když chcete..." a plácnou si. Sotva bezdomovec odjede, podnikatel začne leštit lampu objeví se džin a podnikatel spustí: "Chci vrtulník, zámek, kontrolní balík akcií, firmy..." "ZADRŽ!" říká džin. "I mezi námi džiny došlo ke specializaci, neděláme všichni všechno; takže co si dáš Gambrinus nebo Radegast?"

                                    NZdack - Profil | Čt 29.10.2015 14:12:35

                                    Pane doktore, já mám problém. Já trpím předčasnou ejakulací. Jak se ženy jenom dotknu, skoro okamžitě se udělám. Manželka z toho nic nemá, jí se to nelíbí, furt mi to vyčítá a nechce se mnou spát. Co mám dělat?"
                                    "Já vám poradím, pane. Vždycky, když se vám bude už už chtít, tak se musíte leknout a ono to přejde. Zkuste to a pak mi přijdete říct."
                                    Pán se objevil hned druhý den:
                                    "Pane doktore, to byla katastrofa. Hned, když jsem šel od vás, koupil jsem si v obchodě startovací pistoli. Přišel jsem domů, manželka byla svlečená v posteli, tak jsem na ni hned hupsnul. Pistoli jsem si nenápadně schoval pod polštář. Zkusili jsme pozici 69. Jak mi ho manželka chvilku cumlala, cítil jsem, že už déle nevydržím, tak jsem vytáhl pistoli a vystřelil. No co vám mám povídat. Manželka se tak lekla, že mi ho málem ukousla, pos.ala se mi na obličej a ze skříně vylezl nahatý soused s rukama nad hlavou...

                                      NChosé 2 - Profil | Čt 29.10.2015 13:20:58

                                      :-)

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $