Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NŠUKI - Profil | Út 3.11.2015 19:21:13

Čaj z valašských kotárů* -*zaručený všelék*


*Čaj z valašských kotárů* -*zaručený všelék*

Složení:

5 g třezalky tečkované, 5 g jitrocele kopinatého, 5 g podražce křovištního, 5g prvosenky jarní neboli petrklíče, 3 g zeměžluče lékařské.

Postup přípravy:

Byliny je nejlépe sbírat osobně, ale lze je koupit i ve specializovaných prodejnách zdravé výživy.

Postup výroby:

Směs bylin nasypeme do hrnku, zalijeme 0,5 l vody a důkladně promícháme.Necháme přejít varem a okamžitě odstavíme. Necháme

15 minut odstát a poté velmi, ale velmi opatrně, nejlépe přes plátýnko scedíme do půllitrového hrnku. Nedoslazujeme, a to ani medem.

Užití:

*Otevřeme okno, čaj opatrně vychrstneme na dvůr či na ulici a prázdný hrnek doplníme až po okraj slivovicí. Pijeme táhlými doušky.*

    NPunťa - Profil | Út 3.11.2015 19:19:28

    Jako malej jsem byl strašnej de*il...
    No a víte co... Nebyl žádnej Facebook, Twitter a takovýhle věci..
    Takže jsem byl de*il, ale věděli to jen doma...

      Nmikin99 - Profil | Út 3.11.2015 19:06:56

      Jsou dvě blondýny, každá na jiném břehu řeky. A ta jedna volá na tu druhou: Hele prosím tě, jak se dostanu na druhou stranu?? A ta druhá na ni: Ale vždyť si na druhé straně...

      :-))

        Njetam - Profil | Út 3.11.2015 18:46:04

        ...

          NM0RGAN - Profil | Út 3.11.2015 18:01:46

          .

            Nsvaro - Profil | Út 3.11.2015 14:23:18

            V americkom obchode stojí žena vo fronte pri pokladni a telefonuje nejakou cudzou rečou.
            Keď dohovorí a zavesí, otočí sa muž pred ňou a povie: “Nechcel som vám hovoriť do telefonovania, ale tu ste v Amerike, tak by ste mali hovoriť anglicky.”
            Žena: “Prosím?”
            Muž (veľmi pomaly): “POKIAĽ CHCETE HOVORIŤ mexicky, VRÁŤTE SA DO MEXIKA. TU V AMERIKE Hovoríme anglicky.”
            Žena (veľmi pomaly): “TO BOL JAZYK KMEŇA NAVAHO. AK CHCETE hovoriť anglicky, VRÁŤTE SA DO ANGLICKA.”

              Nsvaro - Profil | Út 3.11.2015 14:23:01

              Pri nehode autobusu zahynuli naraz traja muži. Dostali sa pred Pána Boha a ten sa pýta prvého:
              – Koľkokrát si za život podviedol svoju ženu?
              – Hmm… 5-krát.
              Previnilo povedal muž.
              – Koľko?!
              Spýtal sa prísne Boh.
              – Mám sa pozrieť do knihy?
              – No dobre, tak 6-krát…
              – 9-krát! Za to dostaneš len trabanta!
              Muž odfičí na trabante na svoju večnú púť po nebi. Pred Boží súd predstúpil ďalší, tá istá otázka.
              – 2-krát!
              – Koľko?
              – Dobre, dobre, tak 3-krát.
              – 6-krát!
              Vyčítal z knihy Pán Boh. Za to dostaneš Wartburga! Muž odfrčí a na to predstúpi tretí – starý dedko.
              – No dedo a vy ste koľkokrát podviedli babku?
              – Ani raz, prosím! Celý život som bol babke verný!
              – Čože? Tí predtým sa aspoň priznali, už keď ma chceli klamať. No ty?! Veď sa pozrieme! … No… naozaj ani raz!
              Počudoval sa Pán Boh.
              – Za odmenu teda dostaneš najnovšie Porsche!
              Dedo naradostený takisto odpáli na super fáre, ľahko teda predbehne obidvoch predchádzajúcich.
              Po istom čase však trabanstista aj wartbugista prechádzajú okolo odparkovaného porsche a vidia, ako dedko smutný sedí na kapote. Zastavia preto a pýtajú sa ho:
              – Dedo, čo je s vami? Dostali ste super auto, mali by ste sa na ňom prehánať po nebi a tešiť sa z večného blaha. Čo sa stalo?
              – Aaaale… Stretol som babku na kolobežke!

                Nsvaro - Profil | Út 3.11.2015 13:15:23

                Trochu dlhé, ale pobavilo ma to :)

                Nedávno som bol poctený pozvaním k rozhodovaniu na súťaž vo varení chilli. Jeden z porotcov totiž ochorel a ja som akurát zháňal nejaký kšeft. Zvyšní dvaja porotcovia (rodení Texasania) ma uistili, že to chilli nie je tak ostré, ako sa hovorí, a okrem toho medzi ochutnávkami sa to splachuje pivom, ktoré dostanem v neobmedzenom množstve zdarma. Tak som ponuku prijal…


                Nasledujú opisy bodovaných vzoriek:

                MIKOVA PÁLIVÁ OBLUDA

                Porotca 1: Veľa rajčín. Príjemne rýchly nástup.

                Porotca 2: Jemná, osviežujúca chuť rajčín. Nie moc ostré.

                FRANK: Kurvafix, to by vyžralo aj farbu z cesty! Plamene uhasilo až druhé pivo. Dúfam, že toto bolo to najhoršie, čo ma dnes stretlo. Tí Texasania sú fakt cvoci!

                ARTUROV PLAMEŇOMET

                Porotca 1: Krásna dymová vôňa, jemná príchuť bravčového. Slabučký nahorklý chvostík.

                Porotca 2: Skvelá chuť domácej grilovacej omáčky, mohlo by byť viac čierneho korenia.

                FRANK: Fakt neviem, čo by som mal okrem bolesti cítiť. Musel som odháňať ľudí, čo mi chceli poskytnúť masáž srdca, aby radšej bežali pre pivo. Keď videli môj bordový ksicht, tak hneď narazili druhý sud.

                FREDOV “POŽIAR V STAJNI”

                Porotca 1: Perfektné požiarnicke chilli! Dokonale ostré, možno by to chcelo fazuľu.

                Porotca 2: Chilli bez fazule, mierna, príjemná chuť morskej soli, virtuózna práca
                s čiernym korením.

                FRANK: Volajte chemikov, niekto sem vyklopil cisternu jadrového odpadu! Nosné sliznice ma pália, ako by som šňupal kyselinu sírovú. Všetci už poznajú postup: pivo mi podávajú z každej strany, aby som nezhorel. Barmanka ma udrela do chrbta, aby som sa neudusil; chrbticu mám teraz pred sebou na stole. Zo všetkého toho piva už som tiež pekne na sračky.

                BUBBOVA ČIERNA MÁGIA

                Porotca 1: Omáčka s čiernymi fazuľami, prakticky žiadne korenie. Slabota.

                Porotca 2: Čierne fazule s mierne nakyslou príchuťou. Dalo by sa to možno použiť ako omáčka k dusenej rybe, ale chilli to určite nie je.

                FRANK: Cítil som, že mám niečo na jazyku, ale žiadnu chuť – je možné, aby chuťové bunky na jazyku úplne odumreli? Sally, barmanka, stála pripravená za mnou s podnosom pollitrákov. Táto 150 kilová hrošica začína vyzerať celkom zvodne.

                LINDIN OSTRAŇOVAČ RÚŽU a PIER

                Porotca 1: Silné, mäsité chilli. Čerstvo namleté cayenské korenie, veľmi ostré, bleskový nástup. Veľmi pôsobivé.

                Porotca 2: Chilli so sekaným hovädzím mäsom, predstavoval by som si trochu viac paradajok. Cayenské korenie je skvelý nápad.

                FRANK: Zvoní mi v ušiach, pot so zo mňa leje a nemôžem zaostriť oči. Prdol som si a niekoľko ľudí za mnou tak museli odviezť na ARO. Súťažiaca sa urazila, keď som spomenul, že mi tá jej leptacia pasta asi spôsobila trvalé poškodenie mozgu. Sally mi musela zastaviť krvácanie z jazyka prúdom piva z pípy priamo na jazyk. Asi mi zlezú pery a vypadajú zuby. Ale najviac ma serie, že obaja miestni porotcovia majú stále blbé kecy, aby som prestal konečne kričať. Najradšej by som tých vidlákov nakopal do riti.

                JOANINA VEGETARIÁNSKA VARIÁCIA

                Porotca 1: Riedka, ale veľmi chutná vegetariánska omáčka. Perfektne odhadnutý pomer korenia.

                Porotca 2: Zatiaľ najlepšie chilli. Agresívna zmes korenia, papričiek, cibule a cesnaku. Špička.

                FRANK: Moje črevá sú v jednom ohni. Keď som si prdol, posral som sa, a mám strach, že sa to prežerie cez stoličku. Nikto už za mnou nepostáva, okrem Sally. Musí byť ešte väčší cvok, ako som si myslel. Necítim si hubu a zadok si budem musieť rok utierať snehom.

                SUSANNINA STRAŠNÁ ŠIALENOSŤ

                Porotca 1: Stredne ostré chilli, príliš veľa nakladaných papričiek z konzervy.

                Porotca 2: Chutí to, ako by tam kuchárka tú pixlu korenia hodila v poslednej chvíli. Musím vyjadriť svoje obavy o Franka. Vyzerá, ako by nebol úplne vo svojej koži a neustále sprosto nadáva.

                FRANK: Keby som si v hube odpálil granát, vôbec by som to necítil. Na jedno oko nevidím, počujem iba príšerne hlasný hukot. Celé brucho som si zašpinil, keď som si lyžičkou miesto do úst trafil do oka. Nohavice mám plné sračiek horúcich ako láva. Aspoň doktori pri pitve pochopia, na čo som skapal. Prestávam dýchať, strašne to páli. Aj tak všetok kyslík zhorí skôr, ako sa mi dostane do pľúc… Keď sa budem potrebovať nadýchnuť, budem vzduch nasávať tou dierou, ktorou sa mi žalúdok preleptal von z tela.

                JIMOVO SVIATOČNÉ CHILLI

                Porotca 1: To najlepšie na koniec! Perfektná kombinácia chilli, bezpečná pre všetkých vrátane detí, nijak prehnane ostrá, napriek tomu príjemne prekrví.

                Porotca 2: Zlatý klinec súťaže, perfektne vyvážená chuť. Ani ostrá, ani príliš jemná. Bohužiaľ sme o väčšinu prišli, keď Frank omdlel a celý hrniec stiahol na seba. Neviem, či to prežije chudák. Čím ich to na tom severovýchode kŕmia??? Ako by asi dopadol, keby niekto uvaril niečo skutočne ostré?

                  Npohodak - Profil | Po 2.11.2015 22:27:43

                  Vset ke hracky sa chcu hrat aj mamkine

                    NMAXXSKATER - Profil | Po 2.11.2015 22:00:41

                    =)

                      NPedro36 - Profil | Po 2.11.2015 21:53:49

                      ..

                        NMAXXSKATER - Profil | Po 2.11.2015 21:36:20

                        :-D

                          NPíňas - Profil | Po 2.11.2015 21:32:51

                          ceczubr >> Moje drahá žena taky jednu blicí vyřezala

                            Nceczubr - Profil | Po 2.11.2015 21:09:28

                            A co takhle blicí dýně? Nápad za všechny prachy.Vnuk z ní měl strašnou srandu.

                              NMAXXSKATER - Profil | Po 2.11.2015 20:42:54

                              :-)

                                NTEZAR - Profil | Po 2.11.2015 20:41:28

                                Tak to se splnilo...

                                  Nslavahagen - Profil | Po 2.11.2015 20:06:28

                                  :o)))

                                    NMAXXSKATER - Profil | Po 2.11.2015 19:52:06

                                    :-)

                                      Nbart.bm - Profil | Po 2.11.2015 19:49:12

                                      U nas v Zikadu :-)

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $