Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NTEZAR - Profil | St 28.10.2015 16:06:53

...

    Ndrvoštěp - Profil | St 28.10.2015 16:02:35

    :)

      Nčudlař02 - Profil | St 28.10.2015 13:38:15

      .

        NFild@ - Profil | St 28.10.2015 8:35:14

        :-) ) )

          NBuffalo1969 - Profil | St 28.10.2015 8:21:25

          :-)

            NCalex - Profil | Út 27.10.2015 20:47:18

            ...

              Njetam - Profil | Út 27.10.2015 18:07:43

              ...

                Nmondry - Profil | Út 27.10.2015 17:41:06

                :-(((

                  Nneprduch - Profil | Út 27.10.2015 17:39:58

                  podobnost čistě náhodná...

                    NTEZAR - Profil | Út 27.10.2015 12:08:37

                    ...

                      NAnýzový dědek - Profil | Út 27.10.2015 8:30:51

                      Uklízečka jde v podvečer makat do parlamentu
                      .Vejde dovnitř a tam zmatek, chaos, členové parlamentu plus celá vláda poletují, přestavují nábytek, přeměřují prostory, tahají a přestavují židle, křesla, stoly, pulty...Všichni zpoceni...
                      Uklízečka odchytí Sobotku a ptá se: "Co se to děje, pane předsedo?"
                      "Víte, v sobotu bude pro nás životně důležité zasedání a protože to tady nefunguje, popravdě- je tady neskutečný bordel, tak to chceme nějak eliminovat, no změnit."
                      Uklízečka se ironicky usměje a praví: "Nepomůže to"
                      ."Proč?"
                      "Já už jsem v bordelu pracovala. Tam, když nic nefungovalo, museli vyměnit komplet všechny kurvy, ne postele."

                        Nmondry - Profil | Út 27.10.2015 5:54:48

                        Dobrou chuť při ranní kávě :-)))

                          NPunťa - Profil | Po 26.10.2015 22:33:48

                          Jeden muž jel do Afriky...
                          Vzal si s sebou svého psa. Pes začal honit motýly a ztratil se.
                          A jak se tak toulal po Africe, vidí, jak se k němu řítí leopard a chce ho sežrat. Pes se lekne, ale všimne si kostí, co jsou kolem, usadí se a jednu začne žvýkat.
                          Ve chvíli, kdy se leopard chystá skočit říká: "To vám řeknu, to byl ale chutný leopard, mňam, mňam! Jestlipak je jich tu víc?"
                          Leopard to zaslechne a zarazí se uprostřed skoku. Odplíží se do křoví a říká si:
                          "Fuj, ale to bylo o fous!"
                          Viděla to opice a usoudila, že tohle všechno by se mohlo hezky zpeněžit.
                          Jde za leopardem a za mírnou odměnu mu vykecá, jak to bylo doopravdy.
                          Leopard se rozzuří, že si z něho pes dělal srandu a říká:
                          "Víš co, opice, vlez mi na záda a pojď se podívat, co provedu s tím psem!"
                          Pes uvidí leoparda, jak utíká s opicí na zádech k němu:"Co udělám teď, proboha?"
                          Místo útěku si sedne zády k leopardovi, předstírá že ho ještě nevidí a právě v okamžiku, kdy se k němu leopard přiblíží na doslech povídá:
                          "Do prdele, kde je ta opice, už před hodinou jsem ji poslal pro dalšího leoparda........ !"

                            Nsvaro - Profil | Po 26.10.2015 22:17:42

                            precvičte si krky :)

                              NStewik - Profil | Po 26.10.2015 20:16:28

                              Řekl jsem své ženě, že si nakreslila obočí moc vysoko.
                              Vypadala překvapeně.

                                NŠUKI - Profil | Po 26.10.2015 19:51:34

                                Jedenáct hodin večer. Muž stále není doma.
                                Žena sedí sama v kuchyni a připravuje si přivítání. Zazvoní zvonek.
                                Žena s kuráží otevře a zůstane stát s otevřenou pusou.
                                Ve dveřích je její manžel, v jedné ruce kytici rudých růží, v druhé ruce malý dort a pod paží lahev šampaňského.
                                "Dobrý večer, miláčku, tohle všechno je pro tebe."
                                "Copak, máme nějaké výročí?"
                                "Ale ne ... to já jen tak. Pojď, půjdeme rychle do ložnice a pomilujeme se", říká s nadějí v hlase muž.
                                "Drahý můj, nejdříve něco sněz."
                                "Ne, ne ... pojďme!", pospíchá muž.
                                "Ani tu lahvinku si neotevřeme?", oddaluje to žena.
                                "Nejdřív si to rozdáme a potom vypijeme lahvinku", už nervózně navrhuje muž.
                                "Víš, dnes z toho asi nic nebude, mám menzes", konečně se vysloví žena.
                                "To není možné ... copak jste se dneska všechny domluvily?!!!" :-O

                                  NTEZAR - Profil | Po 26.10.2015 19:49:35

                                  S omluvou milovníkům koček.-)

                                    NŠUKI - Profil | Po 26.10.2015 19:42:35

                                    Kalousek psal dopis matce: Mami, představ si, že jsem dostal AIDS!
                                    Matka odepisuje: synku, já jsem už stará a v těch medailích se tolik nevyznám,
                                    ale povídala jsem to lidem v okolí a všichni Ti to moc přejou !!!

                                      NAnýzový dědek - Profil | Po 26.10.2015 19:13:00

                                      Turista si chcel skrátiť cestu mimo chodníka cez oplotenú lúku. Keď však otváral bránu v plote, zakričal naňho pastier, ktorý sedel opodiaľ:"tadiaľ nesmiete! Choďte pekne po chodníku!".
                                      Muž sa obrátil a pohŕdavo odvrkol: Viete, kto som ja? Ja som minister!
                                      Turista vytiahol z vrecka preukaz. "Toto mi umožňuje vstúpiť kedykoľvek a kamkoľvek, bez akýchkoľvek otázok!"
                                      "Aha, to som nevedel", pokrčil plecami pastier.
                                      O pár minút, keď už bol turista uprostred lúky, vyrútil sa na neho obrovský býk.
                                      Muž sa rozbehol späť a bolo jasne, že to nestihne, kričí. LPomoc! Čo mám robiť?"
                                      Volal zúfalo na pastiera.
                                      Ten priložil si ruky k ústam a zakričal:
                                      "PREUKAZ, UKÁŽ MU TEN PREUKAZ!"...... :-)))

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $