- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fóry
Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!
Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty
Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty
Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2184x v oblíbených a 31x v ignorovaných.
Anýzový dědek - Profil | St 21.10.2015 20:32:46
Běží imigrant po naší krásné republice a potká špinavého Ukrajince - hned se ho ptá: "Ty jsi taky imigrant ?"
Odpověď: "Ne, jdu strhanej ze stavby. Bydlím tu, pracuji a odvádím daně. Pak posílám peníze rodině na Ukrajině a dávám desátek naší mafii."
Celý podivený běží dál a potká Vietnamce - hned se ho ptá: "Ty jsi taky imigrant ?" Odpověď: "Ne! Sedm dnů v týdnu pracuji, protože živím rodinu, děti tu chodí do školy, odvádím daně a dávám desátek mafii."
Zmatený běží dál a potká cikána - hned se ho ptá: "Ty taky nejsi imigrant? Taky tu pracuješ, odvádíš daně a živíš rodinu ?" Odpověď: Néééé. Já tu bydlím - bydlení dostanu, dávají mi prachy na jídlo, cigára, chlast, drogy, bazén, bezplatně léčí mne i celou mou rodinu, navíc mi kupují z další jednorázové roční dávky v hodnotě 34. tisíc (!!!) vše potřebné pro fungující domácnost, např. ledničky, pračky, televize,sporák, hadry na zimu, městskou dopravu, děckám zaplatí vše do školy. Těhotné družce měsíčně dávaj 1200 kč na racionální výživu. Dokonce mi platí i kabelovku ! A to všechno zdarma - makat nemusím !"
Imigrant na něj čumí jak na zjevení... "Teda imigrant taky nejsi, tak kdo vlastně jsi ?"
"Noo, já jsem česká šlechta...."!
Odpověď: "Ne, jdu strhanej ze stavby. Bydlím tu, pracuji a odvádím daně. Pak posílám peníze rodině na Ukrajině a dávám desátek naší mafii."
Celý podivený běží dál a potká Vietnamce - hned se ho ptá: "Ty jsi taky imigrant ?" Odpověď: "Ne! Sedm dnů v týdnu pracuji, protože živím rodinu, děti tu chodí do školy, odvádím daně a dávám desátek mafii."
Zmatený běží dál a potká cikána - hned se ho ptá: "Ty taky nejsi imigrant? Taky tu pracuješ, odvádíš daně a živíš rodinu ?" Odpověď: Néééé. Já tu bydlím - bydlení dostanu, dávají mi prachy na jídlo, cigára, chlast, drogy, bazén, bezplatně léčí mne i celou mou rodinu, navíc mi kupují z další jednorázové roční dávky v hodnotě 34. tisíc (!!!) vše potřebné pro fungující domácnost, např. ledničky, pračky, televize,sporák, hadry na zimu, městskou dopravu, děckám zaplatí vše do školy. Těhotné družce měsíčně dávaj 1200 kč na racionální výživu. Dokonce mi platí i kabelovku ! A to všechno zdarma - makat nemusím !"
Imigrant na něj čumí jak na zjevení... "Teda imigrant taky nejsi, tak kdo vlastně jsi ?"
"Noo, já jsem česká šlechta...."!
Chosé 2 - Profil | St 21.10.2015 17:39:20
Žádné ořezávátko, ale fakt tvrďák:-o))
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
Punťa - Profil | Út 20.10.2015 20:42:51
Přijde muž před nebeskou bránu a Sv. Petr mu říká:
"Dovnitř tě můžu pustit jenom v případě, že jsi někdy v životě udělal nějaký opravdu statečný čin!"
Muž se zamyslí a pak povídá:
"Jednou jsem pískal zápas Sparta - Baník, bylo to 0:0 a já písknul v nastavení Řepkovi ruku v šestnáctce..."
Svatý Petr se zhrozí: "Tak tomu říkám odvaha! Kdy to bylo?!"
Muž: "Asi před třemi minutami."
"Dovnitř tě můžu pustit jenom v případě, že jsi někdy v životě udělal nějaký opravdu statečný čin!"
Muž se zamyslí a pak povídá:
"Jednou jsem pískal zápas Sparta - Baník, bylo to 0:0 a já písknul v nastavení Řepkovi ruku v šestnáctce..."
Svatý Petr se zhrozí: "Tak tomu říkám odvaha! Kdy to bylo?!"
Muž: "Asi před třemi minutami."
Starc55 - Profil | Út 20.10.2015 15:52:54
Citát:
Jaký by byl svět bez chlapů?
Bez zločinu a plný tlustých, šťastných bab.
Nicole Hollanderová
Jaký by byl svět bez chlapů?
Bez zločinu a plný tlustých, šťastných bab.
Nicole Hollanderová
Starc55 - Profil | Út 20.10.2015 15:47:54
Poptávka/nabídka:
Pěkná mladá slečna se v obchodě s elektronikou vyptává prodavače:
"Ráda bych nějaký pěkný holicí strojek na nohy. Máte?"
"Ano. Máme je v několika cenových relacích. Záleží
na tom, jak vysoko chcete jít."
Pěkná mladá slečna se v obchodě s elektronikou vyptává prodavače:
"Ráda bych nějaký pěkný holicí strojek na nohy. Máte?"
"Ano. Máme je v několika cenových relacích. Záleží
na tom, jak vysoko chcete jít."
alfonz42 - Profil | Út 20.10.2015 0:23:32
Motto romské olympiády:
"Není důležité zvítězit, ale vrátit sportovní náčiní".
"Není důležité zvítězit, ale vrátit sportovní náčiní".
Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $
Čtenáři této diskuse také sledují
Sranda bez nadsázky 🤘10858
Udírny a uzení51140
Rybářsko-houbařské jádro .-)45010
Čína - objednali ste uz nieco?15722
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413042
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22053
Správný muž má v kapse nůž8074
Vážně nevážný pokec :-)))230567
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:40Rybáři vs ochránci přirody 83
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...























