Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Beck83 - Profil | St 21.10.2015 20:51:44

Kočička chytila rybičku :))

    Anýzový dědek - Profil | St 21.10.2015 20:32:46

    Běží imigrant po naší krásné republice a potká špinavého Ukrajince - hned se ho ptá: "Ty jsi taky imigrant ?"
    Odpověď: "Ne, jdu strhanej ze stavby. Bydlím tu, pracuji a odvádím daně. Pak posílám peníze rodině na Ukrajině a dávám desátek naší mafii."
    Celý podivený běží dál a potká Vietnamce - hned se ho ptá: "Ty jsi taky imigrant ?" Odpověď: "Ne! Sedm dnů v týdnu pracuji, protože živím rodinu, děti tu chodí do školy, odvádím daně a dávám desátek mafii."
    Zmatený běží dál a potká cikána - hned se ho ptá: "Ty taky nejsi imigrant? Taky tu pracuješ, odvádíš daně a živíš rodinu ?" Odpověď: Néééé. Já tu bydlím - bydlení dostanu, dávají mi prachy na jídlo, cigára, chlast, drogy, bazén, bezplatně léčí mne i celou mou rodinu, navíc mi kupují z další jednorázové roční dávky v hodnotě 34. tisíc (!!!) vše potřebné pro fungující domácnost, např. ledničky, pračky, televize,sporák, hadry na zimu, městskou dopravu, děckám zaplatí vše do školy. Těhotné družce měsíčně dávaj 1200 kč na racionální výživu. Dokonce mi platí i kabelovku ! A to všechno zdarma - makat nemusím !"
    Imigrant na něj čumí jak na zjevení... "Teda imigrant taky nejsi, tak kdo vlastně jsi ?"
    "Noo, já jsem česká šlechta...."!

      jetam - Profil | St 21.10.2015 19:31:49

      ...

        Chosé 2 - Profil | St 21.10.2015 17:39:20

        Žádné ořezávátko, ale fakt tvrďák:-o))
        -------------------------------------------------
        -------------------------------------------------
        -------------------------------------------------





          jetam - Profil | St 21.10.2015 17:07:03

          Do prírody Aničko....

            jetam - Profil | St 21.10.2015 17:06:04

            Kdes mne tos vzal Milane?!!!!!!!

              Gandy - Profil | St 21.10.2015 11:28:36

              Naposledy synu, Ozzy pod tvou postelí není.

                Punťa - Profil | Út 20.10.2015 20:42:51

                Přijde muž před nebeskou bránu a Sv. Petr mu říká:
                "Dovnitř tě můžu pustit jenom v případě, že jsi někdy v životě udělal nějaký opravdu statečný čin!"
                Muž se zamyslí a pak povídá:
                "Jednou jsem pískal zápas Sparta - Baník, bylo to 0:0 a já písknul v nastavení Řepkovi ruku v šestnáctce..."
                Svatý Petr se zhrozí: "Tak tomu říkám odvaha! Kdy to bylo?!"
                Muž: "Asi před třemi minutami."

                  TEZAR - Profil | Út 20.10.2015 20:11:12

                  Sraz se blíží...

                    Buffalo1969 - Profil | Út 20.10.2015 19:53:14

                    :-)

                      Maxmilián - Profil | Út 20.10.2015 19:39:28

                      :-))

                        Maxmilián - Profil | Út 20.10.2015 19:38:25

                        :-)))

                          Maxmilián - Profil | Út 20.10.2015 19:37:52

                          :-)))

                            S&F - pescador - Profil | Út 20.10.2015 19:33:00

                            ...

                              jetam - Profil | Út 20.10.2015 18:20:44

                              ...

                                Starc55 - Profil | Út 20.10.2015 15:52:54

                                Citát:
                                Jaký by byl svět bez chlapů?
                                Bez zločinu a plný tlustých, šťastných bab.
                                Nicole Hollanderová

                                  Starc55 - Profil | Út 20.10.2015 15:47:54

                                  Poptávka/nabídka:
                                  Pěkná mladá slečna se v obchodě s elektronikou vyptává prodavače:
                                  "Ráda bych nějaký pěkný holicí strojek na nohy. Máte?"
                                  "Ano. Máme je v několika cenových relacích. Záleží
                                  na tom, jak vysoko chcete jít."

                                    alfonz42 - Profil | Út 20.10.2015 0:23:32

                                    Motto romské olympiády:
                                    "Není důležité zvítězit, ale vrátit sportovní náčiní".

                                      Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $