Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Nsven - Profil | Po 19.10.2015 23:53:31

Prosba o pomoc !!!

Kolegyně dostala od kámošky pěkné trojbarevné koťátko.
Je milé a přítulné, ale bohužel se zjistilo, že její manžel je alergický na kočičí srst a tak ho musí dát pryč.

Kdyby ho někdo chtěl, jmenuje se Karel, má 50 let, 175 cm a prošedivělé vlasy .........

    Np.lorenc - Profil | Po 19.10.2015 22:54:11

    K smíchu to sice není, ale budiž.

    Levné, a 100% zabezpečení domu. Příjemný den!

    Před deseti dny jsem vypnul v mém domě dvě bezpečnostní kamery.
    Potom jsem vypověděl poplachový systém napojený na místní policii a tím jsem dobře uspořil.
    Potom jsem také vystoupil ze sdružení Ostražitých obyvatelů ulice.
    Potom jsem postavil na mém dvoře pákistánskou vlajku a na stěnu domu jsem dal vlajku nového Islámského státu. Od té doby střeží policie můj dům nepřetržitě.
    Nikdy jsem se tak bezpečně necítil!!!!

      NBuffalo1969 - Profil | Po 19.10.2015 21:55:17

      něco pro brňáky............:-)
      https://www.youtube.com/watch?v=2KrUoqnGd4Q

        NBuffalo1969 - Profil | Po 19.10.2015 21:45:06


        Co jste nevěděli o prdění.

        Prdí každý! I ta největší dáma i strojený džentlmen si potřebuje ulevit, dát světu pořádnou ránu smradu. Ve střevech se nám vytvoří od půl až po dva litry plynu. Záleží, zda si dáváte jen suchou rýži nebo fazole. A to musí jít ven, abychom nebyli jako balón. Prdění má jednoduše své kouzlo i tajemství.

        Co je typický prd? Zdravý, krásný, tichý špion, i mohutný hromotluk má přibližně 59% dusíku, 21% vodíku, 9% oxidu uhličitého, 7% metanu a 4% kyslíku. To vysvětluje, proč se nám najednou tak těžce dýchá, když si někdo v zavřené místnosti pořádně uleví.

        Ženy smrdí častěji! Průměrný člověk, i když si to nepřizná, odfoukne průměrně 14 krát denně. Rozhoduje samozřejmě strava, ale tentokrát máme trumf            v rukávu proti všem voňavým dámám. Ze stejné stravy mají tendenci vytvářet mnohem více plynů než muži. Muži jen častěji prezentují své pochody, ale rozhodně méně naprdí.

        Ve spánku si neporadíte. I kdybyste celý den chodili se zadkem stisknutým jako svěrák, jakmile zavřete oči, už to syčí. Spánek je dokonalý pro uvolňování plynu, a to je jeden z důvodů, proč po vydatném spánku třeba ráno vždy vyvětrat. Jaksi se hůře dýchá při takové koncentraci metanu a dusíku.

        Prdy a globální oteplování. Ano, mají ho na svědomí. Ale ani ne tak lidské, jako ty termití. Takoví malí živočichové prdí víc, než všichni ostatní a mají silný metanový náboj. Plynatost termitů je druhý největší zdroj metanu na světě.

        Prd má čas. Kdo neprdí, má skutečně vážný problém. V nemocnicích koluje fráze, že prd pacienta je orchestrem chirurga. Je totiž znakem, že vaše střeva pracují jak mají a zažívací trakt se začíná podobat švýcarským hodinkám. Neprodukovat plyny znamená koketovat se smrtí. Na zaražené prdy zemřelo několik čínských císařů, kterým v prdění bránila dvorní etika. Plyn se ale šíří relativně pomalu, difuze průměrně trvá 10 sekund od osudového momentu, než ucítíte nějaký divný závan vůně u nosu. Alespoň víte, kolik máte času na únik z výtahu ...

        Poslední prd přijde po smrti. Kdo si myslel, že to poslední, co tomuto světu zanecháte, jsou slova rozloučení, velice se mýlí. I po smrti z těla unikají plyny, a to rovné tři hodiny. Takže i když už budete v podsvětí a začnete se rozhlížet po nových možnostech na druhém světě, vaše tělo si na rozloučenou s vámi ještě klidně párkrát odprdne.

          NTEZAR - Profil | Po 19.10.2015 21:44:28

          Záchrana...hodinek....

            Ndrvoštěp - Profil | Po 19.10.2015 16:01:20

            )))

              NFishky - Profil | Po 19.10.2015 13:28:04

                NAnýzový dědek - Profil | Po 19.10.2015 9:14:18

                Te děvčico holiš si take kačeno?
                Moja stará stym nedávno začala a já jož nemám chlope v tlamě, kdež chce přebléznót frajtra

                  NTiIak - Profil | Po 19.10.2015 1:45:32

                  :)

                    NTEZAR - Profil | Ne 18.10.2015 19:51:17

                    Když tolerance,tak oboustranná.

                      NMAXXSKATER - Profil | So 17.10.2015 18:30:01

                      :-)))

                        NBuffalo1969 - Profil | So 17.10.2015 12:58:50

                        :-)

                          NSallySalic - Profil | So 17.10.2015 11:19:24

                          chudák,si teda počká..

                            NBuffalo1969 - Profil | So 17.10.2015 9:09:53


                            Doktor zjistí v noci, že se mu ucpal záchod. Manželka mu říká: Zavolej instalatéra.Však když byl nemocný, také Ti volal v noci. Doktor zavolá instalatérovi. Ten se zdráhá uvěřit, že něco takového myslí doktor vážně, ale když si vyslechne doktorovu připomínku jeho vlastní nemoci, uvolí se ,že přijede. A skutečně . Za půlhodiny zazvoní instalatér. Nechá se zavést k záchodu. Hodí do něj dva Aspiriny a říká: Pokud to do rána nepřejde, tak zavolejte.

                              NChosé 2 - Profil | So 17.10.2015 1:11:32

                              .

                                NMAXXSKATER - Profil | Pá 16.10.2015 20:45:23

                                :-)))

                                  NTEZAR - Profil | Pá 16.10.2015 20:44:07

                                  Buffalo1969 >> Dostaneš ho pod stromeček,Vendo?

                                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 16.10.2015 20:32:14

                                    .

                                      NMAXXSKATER - Profil | Pá 16.10.2015 20:28:37

                                      =)

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $