Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

MAXXSKATER - Profil | Pá 23.10.2015 6:16:39

:-)

    p.lorenc - Profil | Pá 23.10.2015 0:30:39



    Rozprávajú sa dvaja starci v Tel Avive...
    > > Izák, tento svet je celkom pomätený!
    > > Po 70 rokoch sa ľudia bijú o miesta vo vlakoch,
    > > aby sa dostali do táborov v Nemecku...

      arnošt - Profil | Čt 22.10.2015 20:00:51

      ;-)

        arnošt - Profil | Čt 22.10.2015 19:59:56

        :))

          arnošt - Profil | Čt 22.10.2015 19:59:04

          ...

            jetam - Profil | Čt 22.10.2015 19:09:48

            ...

              Ravachol - Profil | Čt 22.10.2015 18:49:46

              Tak jedna vztahující se ke končící sezóně :)

                MAXXSKATER - Profil | Čt 22.10.2015 17:23:54

                =)

                  Ghoost - Profil | Čt 22.10.2015 13:30:09

                  Pozor na to vánoce se blíží, tak aby místo svátku pohodlně strávených doma neseděl někdo za mřížemi :D

                    MAXXSKATER - Profil | Čt 22.10.2015 13:23:10

                    :-)))

                      ŠUKI - Profil | Čt 22.10.2015 13:20:41

                      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​

                        TEZAR - Profil | Čt 22.10.2015 13:10:07

                        PAT a MAT...

                          MAXXSKATER - Profil | Čt 22.10.2015 11:41:54

                          :-)

                            Batuta - Profil | Čt 22.10.2015 11:10:17

                            :-)

                              MAXXSKATER - Profil | Čt 22.10.2015 10:13:39

                              :-)

                                ŠUKI - Profil | Čt 22.10.2015 7:38:12

                                ??????????????????????????????????

                                  MAXXSKATER - Profil | Čt 22.10.2015 6:28:25

                                  ...

                                    M0RGAN - Profil | St 21.10.2015 22:25:22

                                    I pro puberťáky je důležitá fyzika :-))
                                    http://www.hejbatka.cz/upload/dwzvmy0yjf.gif

                                      TEZAR - Profil | St 21.10.2015 21:05:26

                                      SKOT to má těžký...

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $