Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NMaxmilián - Profil | Pá 16.10.2015 20:27:35

:-))

    NPedro36 - Profil | Pá 16.10.2015 19:43:44

    Pepíček se dívá na maminku, jak si nanáší pleťovou masku " Proč to děláš?" ptá se jí.
    "Abych byla krásná! "odpoví maminka.
    Za chvíli si masku sundává a Pepíček se jí ptá: "Vzdáváš to?"

      NMAXXSKATER - Profil | Pá 16.10.2015 19:14:38

      x)

        NSallySalic - Profil | Pá 16.10.2015 19:10:19

        Trhak

          NTEZAR - Profil | Pá 16.10.2015 18:44:10

          Hustý překvápko!

            NMAXXSKATER - Profil | Pá 16.10.2015 18:14:33

            :-)

              Njetam - Profil | Pá 16.10.2015 17:38:45

              S prítelkyní- bez prítelkyne

                Njetam - Profil | Pá 16.10.2015 17:10:42

                ...

                  NJunior2 - Profil | Pá 16.10.2015 16:36:21

                  ...

                    Njetam - Profil | Pá 16.10.2015 16:30:33

                    ...

                      NSallySalic - Profil | Pá 16.10.2015 16:14:57

                      Chuck-)

                        NSallySalic - Profil | Pá 16.10.2015 15:55:13

                        Co k Vánocům?

                          Np.lorenc - Profil | Pá 16.10.2015 12:33:42

                          .........

                            Np.lorenc - Profil | Pá 16.10.2015 12:31:55

                            .

                              Np.lorenc - Profil | Pá 16.10.2015 12:31:27

                              ....

                                Np.lorenc - Profil | Pá 16.10.2015 12:29:26

                                ...

                                  NTEZAR - Profil | Pá 16.10.2015 12:16:39

                                  -Je to dobrý-zubatá má dovolenou!

                                    NJaMi - Profil | Pá 16.10.2015 1:06:28

                                    - "Tak co, Dežo, už sis našel práci?"
                                    "Našel, našel. Ale protože jsem poctivý občan, tak jsem ji hned vrátil."

                                      Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $