Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Nceczubr - Profil | Čt 15.10.2015 23:46:12

Povídá žena po probuzení svému muži,včera jsi se opil jako zvíře,domů jsi dolezl po čtyřech.A jak to víš? Volali z hospody,že jsi tam zapoměl svůj invalidní vozík.

    NGandy - Profil | Čt 15.10.2015 19:33:41

    Bóbika

      NMAXXSKATER - Profil | Čt 15.10.2015 13:16:40

      :-)

        NTEZAR - Profil | Čt 15.10.2015 11:22:21

        Jeden akční...

          NMAXXSKATER - Profil | Čt 15.10.2015 7:25:46

          ;-)))

            Np.lorenc - Profil | Čt 15.10.2015 7:18:41

            Jak správně vyplnit daňové přiznání:

            Tento článek byl zveřejněn v britském tisku.

            Na otázku "o kolik osob se staráte?" jeden občan napsal :

            2,1 mil. ilegálních přistěhovalců
            4,4 mil. nezaměstnaných
            900 tis. kriminálníků v 85 vězeních
            650 kreténů v parlamentu a celou Evropskou komisi.


            Administrativa mu vrátila přiznání s tím, že jsou jeho odpovědi nepřijatelné.

            Dotyčný občan odpověděl otázkou :

            "Proč? Na někoho jsem zapomněl?"

              Nkarlos2 - Profil | Čt 15.10.2015 7:13:09

              Policista hlásí do vysílačky:
              „Náčelníku, jsme na místě činu.“
              „Jaká je situace?“
              „Žena zavraždila svého muže. Celkově 35 bodných a dvě střelné rány. Nakonec
              mu usekla hlavu a pokusila se tělo spálit.“
              „Proboha! A jaký byl důvod pro tento zločin?“
              „Šlápl na podlahu, kterou právě myla.“
              „Podařilo se vám ji zadržet?“
              „Zatím ne, veliteli!“
              „A proč?“
              „Čekáme až uschne podlaha!“
              "

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 15.10.2015 7:07:42

                =)

                  Nkarlos2 - Profil | Čt 15.10.2015 6:53:12

                  :-)))

                    Nkarlos2 - Profil | Čt 15.10.2015 6:46:33

                    :-o

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 15.10.2015 6:30:31

                      :-)))

                        NPetr CZ - Profil | St 14.10.2015 18:51:31

                        Za totality přijel turista do městečka, kde byl jen jeden hotel, a ptá se recepčního, jestli mají ještě volná místa.
                        "Bohužel, už je tu jen jedno lůžko, kdyby vám nevadilo být na pokoji se dvěma dalšími pány."
                        No, turista to vzal. Přijde na pokoj, seznámí se s těmi dvěma a ulehnou. Ti dva se vybavují o všem možném, včetně politiky, a mají celkem protistátní názory. Turista se snaží je zarazit:
                        "Prosím vás, nechte toho, co když nás odposlouchávají?"
                        Ale oni se jen zasmáli a pokračují v hovoru. Tak se chlápek sebral, vyšel na chodbu, recepčnímu strčil do ruky dvacku a říká mu:
                        "Prosím vás, přineste nám PŘESNĚ v devět tři čaje."
                        Vrátil se na pokoj a ti dva pořád vedli protistátní řeči. On juknul na hodinky a povídá:
                        "Tak vy mi nevěříte?"
                        Pak se nahnul ke květináči v rohu a říká:
                        "Soudruhu majore, prosím, pošlete nám tři čaje."
                        Dvě minuty na to se objeví služba s podnosem se třemi šálky čaje. Ti dva vyvalí oči, ztichnou a jdou spát.
                        Druhý den odpoledne se turista vrací z města. Vejde na pokoj, a tam nikdo. Tak se ptá pokojské, kde že jsou ti dva chlápci, co tam včera byli ubytovaní.
                        "Sebrali je, že vedli protistátní řeči."
                        "A myslíte, že mne taky seberou? Byl jsem celý večer s nimi."
                        "Taky by vás sebrali, ale soudruhu majorovi se ten váš vtip hrozně líbil."

                          NTEZAR - Profil | St 14.10.2015 16:33:47

                          Papoušek-Bonzák...

                            NMAXXSKATER - Profil | St 14.10.2015 15:14:59

                            =)

                              Nneprduch - Profil | St 14.10.2015 14:24:19

                              Bohužel, něco na tom je...

                                Nneprduch - Profil | St 14.10.2015 14:22:59

                                asi dostanu mínusy...

                                  NGandy - Profil | St 14.10.2015 13:36:38

                                  ...

                                    NMAXXSKATER - Profil | St 14.10.2015 11:13:28

                                    =)

                                      NFild@ - Profil | St 14.10.2015 11:09:28

                                      Jedna velikonoční, co si nemůžu odpustit už teď...

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $