Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NPvl - Profil | Pá 1.7.2016 6:23:45

Prej je zase pátek ..?

    NJettys - Profil | Pá 27.5.2016 6:19:12

    Pvl >> kde pak ja nic nehonim

      NPvl - Profil | Pá 27.5.2016 6:18:09

      Jettys >> Zase budeš dohánět čas ,který jsi prodrbal ? --slušně řečeno

        NJettys - Profil | Pá 27.5.2016 6:15:55

        Pvl >> k nasrani....

          NPvl - Profil | Pá 27.5.2016 5:59:40

          Jettys >> ..už zase pátek

            NPvl - Profil | Po 23.5.2016 11:46:28

            Jettys >> polehoun --je od slova polehávat . tudom ?

              NJettys - Profil | Po 23.5.2016 11:29:05

              Pvl >> nemtudom

                NPvl - Profil | Po 23.5.2016 6:47:52

                Jettys >> Dnes jsi polehoun ?

                  NPvl - Profil | Pá 20.5.2016 7:13:10

                  Jettys >> No vidíš , málem bych zapoměl .

                    NJettys - Profil | Pá 20.5.2016 7:03:26

                    Patecek

                      NVL.K. - Profil | Pá 13.5.2016 7:44:11

                      to to letí...ty pátky jsou nějak čím dál rychlejší

                        N1Mara - Profil | Pá 13.5.2016 7:15:27

                        Co tady plašíte monitory ? .-) hezký páteček pánové .-)

                          NPvl - Profil | Pá 13.5.2016 6:18:41

                          Jettys >> Sám seš netopejr :o§)

                            NJettys - Profil | Pá 13.5.2016 6:14:53

                            Pvl >> prej tam jdou netopejři:-)

                              NPvl - Profil | Pá 13.5.2016 6:01:56

                              Jettys >> myslíš ? :o§))

                                NJettys - Profil | Pá 13.5.2016 5:56:13

                                Pvl >> ale na rozkosi jsi ted denne:-)

                                  NPvl - Profil | Pá 13.5.2016 5:44:13

                                  Jettys >> Snad na Štítě ? Na rozkoši by to správně mělo jít rozkošně

                                    NJettys - Profil | Pá 13.5.2016 5:43:12

                                    Pvl >> jak to de na rozkosi?

                                      NPvl - Profil | Pá 13.5.2016 5:41:26

                                      Jettys >> To je dost --

                                        NJettys - Profil | Pá 13.5.2016 5:40:45

                                        Pvl >> pátek nátělníku

                                          Červené karty: Szimona