Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NPvl - Profil | Pá 6.5.2016 7:47:02

..

    N1Mara - Profil | Čt 5.5.2016 7:42:17

    předpáteček monitoři..............

      NJettys - Profil | Čt 5.5.2016 6:15:50

      Patecek

        NPvl - Profil | Po 2.5.2016 7:58:38

        On snad nebyl ani pátek ?

          NPvl - Profil | Pá 22.4.2016 9:16:31

          VL.K. >> Biudeš mít pravdu. Jenže .... mám buď zimní oblečení -na to není už doba .A nebo letní ... a na to je brzo :o§)

            NVL.K. - Profil | Pá 22.4.2016 8:21:31

            Pvl >> není chladno, je jen špatně oblečený důchodce na lavičce :-)))))

              NPvl - Profil | Pá 22.4.2016 7:27:18

              VL.K. >> Lavyčka se nekoná je chladno .o§)

                NVL.K. - Profil | Pá 22.4.2016 7:23:50

                Pjekný pátek fšem i Pavlovi Pvl na lavičku :-))))

                  NPvl - Profil | Pá 15.4.2016 18:08:26

                  Shu-lin >> Přeci nemůžu věčně vysedávat v parkua ládovat ptactvo pečivem . . Moc by si zvykli prevíti .

                    NShu-lin - Profil | Pá 15.4.2016 17:18:40

                    Pvl >> zaháčkuj se v nějaký pekárně jako tester a budeš mít krmení dost.

                      NPvl - Profil | Pá 15.4.2016 14:08:21

                      VL.K. >> Právě jsem se vrátil došlo krmení .

                        NVL.K. - Profil | Pá 15.4.2016 8:17:54

                        ufff....že by zas pátek.....tak pjeknej pátek fšem....i Pavlovi, který asi od minulého pátku stále ještě sedí na lavičce :-))))

                          NPvl - Profil | Pá 8.4.2016 21:04:15

                          Jettys >> Vyrážím na lavičku .

                            NJettys - Profil | Pá 8.4.2016 21:03:05

                            Pvl >> kde se flakas?

                              N1Mara - Profil | Pá 8.4.2016 8:49:22

                              Wright >> A jo, je to tady .-)

                                NWright - Profil | Pá 8.4.2016 8:47:37

                                1Mara >> papáteček

                                  NJettys - Profil | Pá 8.4.2016 6:47:05

                                  Hups

                                    NVL.K. - Profil | Pá 1.4.2016 10:44:07

                                    hmm...pátek.....to to letí :-)

                                      NPvl - Profil | Pá 1.4.2016 8:14:56

                                      Jettys >> Kdeže , čekal jsem na tebe, až se pááán uráčí

                                        NJettys - Profil | Pá 1.4.2016 7:53:21

                                        Pvl >> flakas to nacelniku!!!

                                          Červené karty: Szimona