Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NPvl - Profil | Pá 5.8.2016 6:38:42

Jettys >> ááááá pan mořeplavec mislyvec

    NJettys - Profil | Pá 5.8.2016 6:35:37

    Pvl >> hele amurobijec...

      NPvl - Profil | Pá 5.8.2016 6:30:37

      Je pátek vašnostové

        NPvl - Profil | Pá 22.7.2016 20:10:46

        Jettys >> určitě

          NJettys - Profil | Pá 22.7.2016 19:26:09

          Pvl >> nejaka blbost

            NPvl - Profil | Pá 22.7.2016 6:58:10

            Už zase pátek - jen tak pro info :o§)

              NJettys - Profil | Pá 15.7.2016 13:41:05

              Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 15.7.2016 11:39:27 >> mno jak se to vezme

                NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 15.7.2016 11:39:27

                Jettys >> jak to šlo na balatonu?

                  NJettys - Profil | Pá 15.7.2016 9:08:55

                  Pvl >> co nadelas unik nezastavis

                    NPvl - Profil | Pá 15.7.2016 7:40:53

                    Jettys >> A v tvém věku ?

                      NJettys - Profil | Pá 15.7.2016 7:39:41

                      Pvl >> na unik existuje plena

                        NPvl - Profil | Pá 15.7.2016 6:48:28

                        A máme tu o5 páteček -- kdyby to někomu uniklo .

                          NPvl - Profil | Pá 1.7.2016 12:36:56

                          Jettys >> Klasyka

                            NJettys - Profil | Pá 1.7.2016 12:33:45

                            Pvl >> jaky bylo vizo?

                              NPvl - Profil | Pá 1.7.2016 10:20:08

                              VL.K. >> Mám prázdniny .

                                NVL.K. - Profil | Pá 1.7.2016 8:49:58

                                Pvl >> a nakrmit holuby :-))))) labutě až po 10.00hod

                                  NPvl - Profil | Pá 1.7.2016 8:25:56

                                  Fantozi (Aladin) >> Nene ,šel jsem jen vyprázdnit močák

                                    NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 1.7.2016 8:21:31

                                    Pvl >> takhle brzo krmíš labutě?

                                      NPvl - Profil | Pá 1.7.2016 6:33:57

                                      V dnešní době se fakt nedá nikomu a ničemu věřit ..

                                        NJettys - Profil | Pá 1.7.2016 6:32:41

                                        Pvl >> blbost

                                          Červené karty: Szimona