Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NPvl - Profil | So 26.3.2016 7:39:27

1Mara >> No vidíš .......připadlo mi jak 2x za den :o§))

    N1Mara - Profil | So 26.3.2016 7:37:38

    Pvl >> Jak už zase , vaříme každý druhý den :-)

      NPvl - Profil | So 26.3.2016 7:36:29

      1Mara >> Už zase ? :o§)

        N1Mara - Profil | So 26.3.2016 7:35:29

        Pvl >> už ne, jde se vařit :-)

          NPvl - Profil | So 26.3.2016 6:53:03

          Se chrápe ?

            N1Mara - Profil | Pá 25.3.2016 7:36:14

            Jettys >> A jó, už mlčím, už mlčím ...... :-)

              NJettys - Profil | Pá 25.3.2016 7:34:50

              1Mara >> co tu votravujes v sobotu

                N1Mara - Profil | Pá 25.3.2016 7:31:52

                No co je ? Tady se chrápe ? he ?

                  NPvl - Profil | Čt 24.3.2016 6:12:30

                  Jettys >> Beresenavjedomí

                    NJettys - Profil | Čt 24.3.2016 6:09:18

                    Patek....

                      Nondra-voj - Profil | Pá 18.3.2016 15:04:01

                      Jettys >> jen tak na skok.... kouknout, co je je krom pátku novýho :-)))

                        NJettys - Profil | Pá 18.3.2016 14:47:57

                        ondra-voj >> co ty tu?

                          NJettys - Profil | Pá 18.3.2016 14:47:30

                          Pvl >> papaj holoubci?

                            Nondra-voj - Profil | Pá 18.3.2016 12:35:26

                            Pvl >> tak začni, vyvedu tě z omylu.. :-))))

                              NPvl - Profil | Pá 18.3.2016 12:12:32

                              ondra-voj >> O tom by se dalo polemizovat ..

                                Nondra-voj - Profil | Pá 18.3.2016 10:09:29

                                nazdar flákači... :-)

                                  NPvl - Profil | Pá 18.3.2016 9:03:00

                                  Jettys >> Z lavičky v parku . On nějakej blil

                                    NJettys - Profil | Pá 18.3.2016 7:44:49

                                    Pvl >> fotbal uz skoncil.....

                                      NPvl - Profil | Pá 18.3.2016 7:17:02

                                      Jettys >> Zdar z lavičky .

                                        Červené karty: Szimona