Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NJettys - Profil | Pá 18.3.2016 5:57:13

Jen tak mimochodem......

    N1Mara - Profil | Po 14.3.2016 10:10:08

    Wright >> Neruš, je teprve pondělí a né páteček .-)

      NWright - Profil | Po 14.3.2016 10:06:33

      Hoši - to je koutek toto...

        Nčolkař,zloch - Profil | Ne 13.3.2016 19:16:08

        VL.K. >> OK

          NVL.K. - Profil | Ne 13.3.2016 8:37:34

          čolkař,zloch >> jjj volal, už se tom pracuje :-)

            Nčolkař,zloch - Profil | Pá 11.3.2016 19:38:56

            VL.K. >> o5????Teprve!
            Volala ti soused,měl by mít vyřízenu převodku?

              NVL.K. - Profil | Pá 11.3.2016 13:56:35

              už je o5 pátek ?

                NPvl - Profil | Pá 11.3.2016 7:23:59

                Jettys >> Na park je docela chladno . EDIT rachotu jsem si nevymyslel

                  NJettys - Profil | Pá 11.3.2016 6:18:15

                  Tak sup do rachoty pripane do parku

                    NJettys - Profil | Pá 4.3.2016 16:33:36

                    MichalM(štikař) >> nazdar mrdkařu:-)

                      NPvl - Profil | Pá 4.3.2016 14:14:17

                      MichalM(štikař) >> Hoj hošku :o§)

                        NMichalM(štikař) - Profil | Pá 4.3.2016 14:11:00

                        dobjej

                          NPvl - Profil | Pá 4.3.2016 13:31:43

                          Jettys >> To dám zase na tebe , ty se pohybuješ v lese .

                            NJettys - Profil | Pá 4.3.2016 13:26:42

                            Pvl >> snad i Vlci to umi:-)

                              NPvl - Profil | Pá 4.3.2016 13:20:07

                              Jettys >> Jj někteří ano --Mám dojem ,že se to říkalo o pivovarských koních --že při chůzi podřimují :o§)

                                NJettys - Profil | Pá 4.3.2016 13:17:12

                                Pvl >> to vis, nekdo usne i vestoje:-)

                                  NVL.K. - Profil | Pá 4.3.2016 13:14:42

                                  Pvl >> jsem na nohách od samého rozednění,ale až teď mi docvaklo,že je hen ten pátek, předsedo :O

                                    NPvl - Profil | Pá 4.3.2016 13:10:57

                                    VL.K. >> ooouu... dobré poledne :o§)

                                      NVL.K. - Profil | Pá 4.3.2016 13:04:59

                                      už je zase pátek...kuva to to letí...tož pjekný pátek fšem :-)

                                        NPvl - Profil | Pá 4.3.2016 6:22:37

                                        Jettys >> Y tobje

                                          Červené karty: Szimona