Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NJettys - Profil | Pá 4.3.2016 6:13:38

Pekne patek

    N1Mara - Profil | Pá 19.2.2016 9:19:44

    Jettys >> :-(((

      NJettys - Profil | Pá 19.2.2016 7:26:12

      Pvl >> nesrovnalo, nakonec infarkt

        NPvl - Profil | Pá 19.2.2016 7:19:48

        Jettys >> Myslel jsem si jestli se to náhodou nějak neporovnalo S.

          NJettys - Profil | Pá 19.2.2016 7:08:18

          čolkař,zloch >> neplanuju zadnyho psa

            N1Mara - Profil | Pá 19.2.2016 7:05:15

            A helemese pátek monitoří :-)

              Nčolkař,zloch - Profil | Pá 19.2.2016 6:53:47

              Jettys >>já Bada ještě stále léčím-3 prášky na srdce denně, jaké plánuješ nové štěně?

                NJettys - Profil | Pá 19.2.2016 6:38:02

                Pvl >> neni

                  NPvl - Profil | Pá 19.2.2016 6:29:00

                  Jettys >> Mládí vpřed :o§) Jak psík ?

                    NJettys - Profil | Pá 19.2.2016 6:27:25

                    Pvl >> ani ne:-)

                      NPvl - Profil | Pá 19.2.2016 6:25:15

                      Jettys >> Vypadalo to tak ?

                        NJettys - Profil | Pá 19.2.2016 6:21:42

                        Pvl >> číháš za rohem?

                          NPvl - Profil | Pá 19.2.2016 6:17:59

                          Jettys >> Schválně

                            NJettys - Profil | Pá 19.2.2016 6:17:08

                            Pvl >> zase druhej...

                              NPvl - Profil | Pá 19.2.2016 6:15:21

                              Jettys >> Kupodivu

                                NJettys - Profil | Pá 19.2.2016 6:13:38

                                Pátek?

                                  NShu-lin - Profil | Pá 12.2.2016 9:02:40

                                  Jettys >> A proč to děláš?

                                    NJettys - Profil | Pá 12.2.2016 8:59:56

                                    Shu-lin >> jsem si poprskal telefon..

                                      NShu-lin - Profil | Pá 12.2.2016 8:29:46

                                      Fantozi (Aladin) >> budu.

                                        NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 12.2.2016 8:27:01

                                        Shu-lin >> ty budeš zítra?

                                          Červené karty: Szimona