Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NJettys - Profil | Čt 24.12.2015 19:56:50

VL.K. >> leda pýču

    NVL.K. - Profil | Čt 24.12.2015 17:19:29

    Jinak krásné Vánoce fšem :-))))

      NVL.K. - Profil | Čt 24.12.2015 17:19:00

      Jettys >> si byl střílet v bažantnici co :-))))

        NJettys - Profil | Čt 24.12.2015 10:59:48

        Pvl >> pokud chceš "chodit" tak se to nevylučuje

          NPvl - Profil | Čt 24.12.2015 10:59:10

          Jettys >> Dnes ne a zítra taky ne Pozítří jdu na ryby --teda chci jít o§) chtěl bych chodit do konce roku ??? :o§))

            NJettys - Profil | Čt 24.12.2015 10:47:58

            Pvl >> nebo dnes "jako mužik"

              NPvl - Profil | Čt 24.12.2015 10:37:03

              Jettys >> Když bude chuť a nálada -- nic není zmeškáno, dám to před silvestrem .o§)

                NPvl - Profil | Čt 24.12.2015 10:32:51

                Jettys >> Doposavad jsem jezdil do B Újezda -tam jsem dříve bydlel posedět a pokecat .Hospoda tam je taková rozhašená -mám na mysli docházku místních . Letos jsem se na vyprdnul .

                  NJettys - Profil | Čt 24.12.2015 10:30:05

                  Pvl >> já taky ne, hospoda byla zavřená a nejsem alkoholik samotář

                    NPvl - Profil | Čt 24.12.2015 10:27:28

                    Jettys >> Člověče ani včera jsem se neprsknul .Nějak nemám chuť To je špatný znamení :o§((

                      NPvl - Profil | Čt 24.12.2015 10:18:28

                      Jettys >> Přesně , jsem rád , že to vidíš taky tak ....

                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 24.12.2015 10:17:56

                        Pvl - 24.12.2015 10:04:24 >>nacelniku to dáš :-)

                          NJettys - Profil | Čt 24.12.2015 10:15:22

                          Pvl >> taky to není jako kupovat housky....

                            NPvl - Profil | Čt 24.12.2015 10:04:24

                            Jettys >> Jsem z toho tak rozhozenej , že musím počkat až se dostaniu do pohody .

                              NJettys - Profil | Čt 24.12.2015 10:01:21

                              Pvl >> a koukej se pořádně představit:-)

                                NPvl - Profil | Čt 24.12.2015 9:43:16

                                Ledňáček (Iceman) >> Díky ježíškovi :o§)

                                  NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 24.12.2015 9:42:45

                                  Pvl >> tak sup uz ho tam mas hezky rozbalit.

                                    NPvl - Profil | Čt 24.12.2015 9:41:52

                                    Ledňáček (Iceman) >> .o§))))))))))))))

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 24.12.2015 9:40:09

                                      Pvl - 24.12.2015 5:40:04 >>krasne svatky za chvili dostanes do SZ ježíška:-)

                                        Červené karty: Szimona