Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NFantozi (Aladin) - Profil | Čt 24.12.2015 8:19:52

Pvl >> krásné a veselé

    N1Mara - Profil | Čt 24.12.2015 7:19:19

    Pvl >> Taky veselé vánoce .-)

      NJettys - Profil | Čt 24.12.2015 7:18:00

      Pvl >> i tobe chlape

        NPvl - Profil | Čt 24.12.2015 5:40:04

        Pěkné vánoční svátky

          NShu-lin - Profil | Po 21.12.2015 8:34:22

          Jettys >> to jo, nejsi limitovanej střechou.

            NJettys - Profil | Po 21.12.2015 8:24:27

            Shu-lin >> dodafka na myslivost je blbost, lepsi kabryjoled

              NShu-lin - Profil | Po 21.12.2015 8:22:19

              Pvl >> jsi si koupil dodávku a chceš se dát na mislyvost?

                NJettys - Profil | Po 21.12.2015 8:19:59

                Pvl >> takze jsi myslel plombu a pruvodku?

                  NPvl - Profil | Po 21.12.2015 7:48:18

                  1Mara >> To je stářím . Požití by bylo výhodou .Naděje, že se z toho dostanu .

                    N1Mara - Profil | Po 21.12.2015 0:48:04

                    Pvl >> Co jsi požil ? :-)))))))))))))))))))))))))))))

                      NPvl - Profil | Ne 20.12.2015 17:32:05

                      1Mara >> Měl jsem na mysli spárkatou To vím pernaté se střílolo .... To je jedno už to tak a není hotovo .o§))

                        N1Mara - Profil | Ne 20.12.2015 17:28:24

                        Pvl >> no vždyť ti to píšu že ne, nevím jestli na dodávku, ale na valník určitě, ale to se střílelo zvěře ( drobný ) o párset kusů více. V dnešní době je tojen už paběrek. Pamatuji , že na honech se střílelo třeba 450 ks zajíců a 700ks bažanta se slepicí a i více. Dneska už to je skoro nemožné, tedy v ČR. ;-)

                          NPvl - Profil | Ne 20.12.2015 17:22:40

                          1Mara >> .Dříve se dávalo na dodávku - tak jsem se ptal jestli to platí ještě dnes . (Ta dodávka byla povinná -mám dojem .)

                            N1Mara - Profil | Ne 20.12.2015 17:11:06

                            Pvl >> nemusí, kde jsi k tomu přišel ? Po lovu se zvěř odveze auty či jinými druhy aut na výřad a tam odtuď jde zveřina do chlaďáku či si to lidi rozeberou. ;-)

                              NPvl - Profil | Ne 20.12.2015 12:08:20

                              Jettys >> To nevadí .

                                NJettys - Profil | Ne 20.12.2015 12:06:26

                                Pvl >> nerozumím na co se ptáš,jakou dodávku?

                                  NPvl - Profil | Ne 20.12.2015 12:05:33

                                  Jettys >> Hele, musí se dávat něco (zvěřina) na dodávku -??

                                    NJettys - Profil | Ne 20.12.2015 12:03:59

                                    Pvl >> to jo ale nevim vocogo

                                      NPvl - Profil | Ne 20.12.2015 11:50:31

                                      Jettys >> Zatím tady byla řeč o zvěřině

                                        NJettys - Profil | Ne 20.12.2015 11:48:13

                                        Pvl >> hele fakt nevim na co se ptáš

                                          Červené karty: Szimona