Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NVL.K. - Profil | Pá 25.9.2015 7:03:53

Zdarec fšem při pátku :-)))

    NJettys - Profil | Čt 24.9.2015 7:38:14

    Zdar pri pádku

      NPvl - Profil | Pá 18.9.2015 9:32:47

      Jettys >> Hoj "mislyfcům " a ostatním taktéž .

        NJettys - Profil | Pá 18.9.2015 6:14:22

        Patek móre

          NPvl - Profil | Pá 11.9.2015 8:15:02

          1Mara >> Kámoš ?

            N1Mara - Profil | Pá 11.9.2015 7:46:54

            :-)

              NPvl - Profil | Pá 11.9.2015 7:23:23

              Ahoj , jen tak mimochodem ...je pátek .

                N1Mara - Profil | Po 7.9.2015 15:43:30

                čolkař,zloch >> pche- teoretiku. ;-)

                  Nčolkař,zloch - Profil | Po 7.9.2015 15:40:54

                  1Mara >> ano,s tvými montážemi nemá význam ani vstávat,natož nahodit.

                    N1Mara - Profil | Po 7.9.2015 15:32:05

                    čolkař,zloch >> na to, abych chytil hovno, nemusím brzo vstávat . ;-)

                      NPvl - Profil | Po 7.9.2015 12:46:02

                      čolkař,zloch >> Tak to je jiná .

                        Nčolkař,zloch - Profil | Po 7.9.2015 12:43:43

                        Pvl >> on buď jí,nebo spí,dohromady to nemíchá..

                          NPvl - Profil | Po 7.9.2015 11:48:07

                          čolkař,zloch >> Ještě že neusnul při grilování :o§) To by to dopadlo ....

                            Nčolkař,zloch - Profil | Po 7.9.2015 9:00:32

                            1Mara >> vždyť jsi prochrápal celé nedělní dopoledne,ani jsi nenahodil!

                              N1Mara - Profil | Ne 6.9.2015 16:56:51

                              Pvl >> Ano, právě jsem vstával :-))

                                NPvl - Profil | Ne 6.9.2015 14:55:42

                                1Mara >> Tak a teď se vrátit do reality :o§))

                                  N1Mara - Profil | Ne 6.9.2015 14:29:14

                                  Pvl >> O tom nepochybuj :-)))

                                    NPvl - Profil | Ne 6.9.2015 14:24:57

                                    1Mara >> Tak hlavně , že se to vyvedklo .

                                      N1Mara - Profil | Ne 6.9.2015 14:20:36

                                      Pvl >> Ne, byl i gulášek z divočáka, domácí tvarohové buchty, Buchta himaláje, štrůdl, zeleninka, pivko, kořalka, ryby a parta správných a dobrých lidí :-))

                                        NPvl - Profil | Ne 6.9.2015 14:13:52

                                        1Mara >> jen tohle ?

                                          Červené karty: Szimona