Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NJettys - Profil | Út 29.9.2015 14:34:48

čolkař,zloch >> náhodou mi volal ještě v pátek v polene před srazem že by snad jel

    NPvl - Profil | Út 29.9.2015 14:33:13

    čolkař,zloch >> Psal jsem že mi to je opravdu líto ! sto nečet ? :o§)

      NJettys - Profil | Út 29.9.2015 14:31:13

      čolkař,zloch >> taky už by měl zavítat do privátu

        NJettys - Profil | Út 29.9.2015 14:30:24

        Pvl >> pod jednou z Labských přehrad

          Nčolkař,zloch - Profil | Út 29.9.2015 14:30:11

          Pvl >> čas není rozhodující,pouze výsledek.Jako jedinému mimo privát se ti dostalo pozvání a tys ho trestuhodně promrh(d)al....

            NPvl - Profil | Út 29.9.2015 14:28:15

            Jettys >> Pod jakou přehradu ? Teda kterou př.

              NJettys - Profil | Út 29.9.2015 14:26:19

              Pvl >> hele nekecej a přijed za náma pod přehradu, zejtra vyrážíme

                NPvl - Profil | Út 29.9.2015 13:40:57

                čolkař,zloch >> Hele kdy byl sraz ..? To je už 3 neděle ne-li víc ??

                  NPvl - Profil | Út 29.9.2015 13:39:27

                  Shu-lin >> Už by tomu snad ani nikdo nevěřil -- takhle se snad někdo najde .o§)

                    NShu-lin - Profil | Út 29.9.2015 13:38:24

                    Pvl >> A nechceš tenhle víkend taky připsat, za kačenu?:-)

                      NPvl - Profil | Út 29.9.2015 13:37:17

                      Shu-lin >> Za kačenu mi to kámoš připsal k jeho lovu :o§)

                        Nčolkař,zloch - Profil | Út 29.9.2015 13:29:02

                        na sraz dorazit neumí,ale na rybách se povaluje....

                          NShu-lin - Profil | Út 29.9.2015 13:27:37

                          Jettys >> poslední zápis. Vím je těžký tomu uvěřit.

                          http://www.mrk.cz/mujlov?users[]=40440&action=pics

                            NJettys - Profil | Út 29.9.2015 12:05:47

                            Shu-lin >> to bude nějaká mejlka

                              NShu-lin - Profil | Út 29.9.2015 11:31:08

                              Wright >> a prej dokonce chytil dva kapry.

                                NWright - Profil | Út 29.9.2015 11:19:35

                                Shu-lin >> Vyloučeno !

                                  NShu-lin - Profil | Út 29.9.2015 11:18:16

                                  Pvl >> jsem se dočetl že jsi byl na rybách. Je to možný?

                                    N1Mara - Profil | Pá 25.9.2015 9:39:22

                                    Pátek a monitoři mlčí, to je divný. ;-)

                                      NVL.K. - Profil | Pá 25.9.2015 7:09:45

                                      Jettys >> no jo no co naděláš :))

                                        NJettys - Profil | Pá 25.9.2015 7:07:47

                                        VL.K. >> pozde, vcera byl patek

                                          Červené karty: Szimona