Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 16.2.2007 8:45:55

jettys, marsip: čus, proč nejde carpweb? vhtěl jsem hlasovat pro šuliho kapra...

    Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 8:45:38

    Aladin -ne, plánuju že budu převážet kapry do soukromrdek

      Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 8:45:01

      Ice -to je jasný i blondý budou na marsipa

        NAladin - Profil | Pá 16.2.2007 8:38:23

        jettys:to plánuješ tolik dětí, že chceš takový auto?))

          NAladin - Profil | Pá 16.2.2007 8:37:55

          Ice:když tak sebou vemu kýtu, ať nám ji tam vohřejou.:)))

            NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 16.2.2007 8:36:54

            Jídla tam mají báječné, doufám, že jde vše na Marsipa když už se loučí :o)

              Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 8:36:53

              Marsip -nuže dobrá ale přispěješ mi na.... http://www.autohandl.cz/cgi-bin/cgi?action=show_detail&a_id=29694654

                NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 8:35:19

                jettys: Na wosmou...

                  NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 8:35:07

                  jettys: chci přijet dřív

                    Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 8:32:13

                    Aladin -želvy nežeru........

                      Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 8:31:15

                      Marsip -ok bude ještě čas,esli chceš přijet dříf tak snad vstanu

                        NAladin - Profil | Pá 16.2.2007 8:30:46

                        jettys.já myslím, že si všichni vyberem ze sekce "pro velké jedlíky"..:)))

                          NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 8:29:02

                          jettys: Tak koulet nebudem, stavím se jen pro olej a pohejbeme s trubkama...

                            Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 8:27:07

                            max do voběda

                              Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 8:26:43

                              Marsip -budu to od devíti a v neděli se mi koulet nechce

                                Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 8:25:43

                                marsip -koukal sem na jídelníček a dal bych si cikánské kuře......

                                  NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 8:25:03

                                  jettys: V kolik budeš v sobotu v tý práci... potfeboval bych to trošičku uspíšit. Musím se vrátit na odpoledne do worku. Koulení bych nechal na neděli.

                                    Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 8:24:49

                                    Aladin -ale uřčitá šance tu je:))

                                      NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 8:24:20

                                      jettys: Spí se u nás...

                                        NAladin - Profil | Pá 16.2.2007 8:22:53

                                        jettys:tak to by musel být zázrak jako prase.:))))))))

                                          Červené karty: Szimona