Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 16.2.2007 9:18:38

Dosnídal jsem guláš, dám si kafe a cigárko - život je krásnej :o)

    NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 16.2.2007 9:17:06

    jettys: jo on je pěkná kurwa jsem pro

      Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 9:15:22

      Třeba Šuli,gdo je pro šuliho?

        Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 9:14:42

        Ice -já nemám peníze,takže se dohodneme kdo bude dělat děfku.))

          NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 9:13:25

          Ajc: Na striptérku serte, čert ví, kde skončíme potom co nás vyženou. :))

          GŠ: Vem si sebou "modrý vitamín". :))

            NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 16.2.2007 9:11:10

            Myslím, že děfku by jsme měli marsipovi koupit my. Nebo aspoň striptérku, když to bude naposled :o))

              NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 9:10:53

              jettys: Ta cena je taky moc pěkná. :)

                NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 16.2.2007 9:10:12

                Marsip: ok, nebudu si teda dávat předkrm a dám si od tebe kolínko :o). Pifko také můžu. Bude to dobrá akcička!!

                  NAladin - Profil | Pá 16.2.2007 9:09:48

                  marsip: a bude cimbálovka?..:))))))))))

                    Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 9:09:04

                    Marsip -DDP je fakt móc pjeknej

                      Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 9:08:12

                      Ice -to se snim domluv a koukejte přijet

                        NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 9:08:12

                        jettys: Ty jdou za tvrdý, takže každý sám. :)

                          NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 9:07:44

                          jettys: Ten je fakt wostrej, ale taky pěkně hnusnej. Já tu svojí mrdku prodám asi v červnu kolegovi z práce. Musím dát dohromady houkání. Už se v něm vezl a je spokojen. :)

                            Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 9:07:26

                            Marsip -a děvky bude platit gdo?!?!?

                              NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 9:06:38

                              Ajc: Dle situace v jaké se nalézám, platím max kolena a každému pifka. Tvrdé si chlastejte za svý. ;)

                                NAladin - Profil | Pá 16.2.2007 9:04:45

                                Ice:hlavně se dobře starej o Gandalfa, aby ste vůbec dorazili.....))

                                  NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 16.2.2007 9:04:19

                                  jettys: Gandalf přiveze nebo co?? :o)

                                    Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 9:03:30

                                    Ice -dostaneš maximálně utopence z M

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 16.2.2007 9:02:35

                                      Marsip: budu papat tohle:
                                      400g Dvojitý steak "PUTŇok" - naložená svíčková, pikantní bylinkové máslo a k tomu ovocný špíz

                                        Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 8:50:11

                                        D.S- dyk de

                                          Červené karty: Szimona