Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 8:21:45

vasek -zasáhne-li višší moc???

    Njettys - Profil | Pá 16.2.2007 8:17:35

    Marsip -pyčo ale spát tam nebudem....1100/noc/jeden

      Nvasek - Profil | Pá 16.2.2007 8:05:08

      Aladin: :o))

        NAladin - Profil | Pá 16.2.2007 8:00:13

        vasek:jestli se něco stane?.......si věříš.:))))))))))

          Nvasek - Profil | Pá 16.2.2007 7:58:53

          Aladin: to mi nedělej za chvíli jedu s mojí oblíbenou praktikantkou na služební cestu a jestli se něco stane svedu to na Tebe :o))

            NAladin - Profil | Pá 16.2.2007 7:56:35

            Pro ty, co přišli o vinobraní.....)))

              Nvasek - Profil | Pá 16.2.2007 7:49:44

              Zdar bulvy. Já se nezúčastním schoduje se mi to s termínem zabíjačky :o(

                NAladin - Profil | Pá 16.2.2007 7:42:30

                Zdar Bulvy)

                marsip:potvrzuji účast

                  NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 16.2.2007 7:02:14

                  Marsip: som za, pokud pojede Gandalf.

                    NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 6:50:45

                    Tak páni... "účastníci zájezdu", 2.3 proběhne up-load nového softweru zde: http://www.pastyrka.cz/ Viděl bych to mezi 18 a 19 h, podávají se pečená kolena a plnotučná plznička. Potvrďte účast! Mapa: http://www.mapy.cz/?mapType=base&zoom=16¢erX=133115312¢erY=135879376&portWidth=670&portHeight=511&forceMapParams=1&query=namesti%20bratri%20synku&page=1&searchPort=132907520_135694592_133250560_135996928

                      NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 6:40:05

                      Lumas: Tady snad někdy, někdo sprostě mluvil, nebo co? DDP

                        NLumas - Profil | Pá 16.2.2007 6:38:16

                        Jo a dotaz, já fakt teď ten MRk nestíhám. Tady se nesmí mluvit sprostě?

                          NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 6:38:07

                          Lumas: Rád zase někdy pomůžu. :)

                            NLumas - Profil | Pá 16.2.2007 6:37:32

                            Marsip: No kurva že je!! :-)

                              NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 6:37:06

                              Lumas: No vidíš jak ti to jde... a není ti lépe? :)))

                                NLumas - Profil | Pá 16.2.2007 6:36:32

                                Marsip: Do prdele kurva, co zas chceš wopičáku?

                                  NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 6:35:46

                                  ajs: Je vidět, že ty ne...

                                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 16.2.2007 6:32:21

                                    marsip: no tááák :o)

                                      NMarsip - Profil | Pá 16.2.2007 6:28:29

                                      Řekněte PRDEL, máte na to!

                                        Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 21:01:11

                                        G.D: je to jen konzument,ten se na víc nezmůže

                                          Červené karty: Szimona