Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NShu-Lin - Profil | Pá 5.2.2010 7:42:02

Jinak dobré ráno.

    NShu-Lin - Profil | Pá 5.2.2010 7:41:47

    Marsip >> Dík,ani jsem to od tebe nečet a udělal to přesně tak,i s tim boucháním:-)
    Dneska ráno jsem to kontroloval a je OK,první vrstva vytvrdla,odpoledne udělám druhou a otisknu olovo.V sobotu,nastříkám olejem a udělám druhou půlku formy.

      Nčolkař,zloch - Profil | Pá 5.2.2010 6:49:56

      Dobré ránko. 1Mara-adresu ti mohu poslat,ale v klidu,neposílej to,určitě přijedeme na dírky bez ryb(k patlalovi...-) nebo na nějakej sraz a tam mi to dáš,díky.

        Npatlal - Profil | Pá 5.2.2010 1:07:33

        Aparáti .-))

          N1Mara - Profil | Pá 5.2.2010 0:55:19

          patlal >> sem si málem střík :-)))))
          http://www.youtube.com/watch?v=qrkA_N2TR0c

            Npatlal - Profil | Pá 5.2.2010 0:53:06

            1Mara >> :-)))))))

              Npatlal - Profil | Pá 5.2.2010 0:49:44

              1Mara >> A tuhle jsem ještě neprohrál a nevím kde si viděl ten vítěznej tah .-)) blééééééééé :-) Brou jdu též..

                Npatlal - Profil | Pá 5.2.2010 0:45:42

                1Mara >> No ty machruješ a málel jsi byl f prdeli i s dámou .-)) Si se zapotil .-))) Jsem zvědav co z té hry vyleze. Jak na dlouho,ty zahraješ a já hned táhnu bo vím co budeš tátnou ty .-)

                  N1Mara - Profil | Pá 5.2.2010 0:44:05

                  patlal >> Jdu hajat , stebou je to na dlouho :-)) brou :-)

                    Npatlal - Profil | Pá 5.2.2010 0:31:46

                    1Mara >> Blééééééééé ...

                      N1Mara - Profil | Pá 5.2.2010 0:30:09

                      patlal >> tuhle už jsi právě prohrál, jeden tah :-)))

                        Npatlal - Profil | Pá 5.2.2010 0:29:04

                        1Mara >> Woe tu jednu hru z 5ti co jsi vyhrál jsem pěkně pojebal,jsem se přepočítal o jedno pole a tuto jsi ještě nevyhrál i když máš dámu,uvařím z toho ještě remízu.A na tu osobku nemám čas musím také chodit kouřit .-)

                          NWright - Profil | Pá 5.2.2010 0:21:00

                          Jsem v klimakteriu, tak do třetí chrst!

                            N1Mara - Profil | Pá 5.2.2010 0:20:33

                            patlal >> táhni ať to můžu stebou zkoncovat :-))) jednu ze 15 :-( a odpověz na otázku v osobce . :-)

                              NWright - Profil | Pá 5.2.2010 0:16:47

                              patlal >> ale dyk jo...

                                Npatlal - Profil | Pá 5.2.2010 0:15:17

                                Wright >> to víš to není žádné přerybněné akvárko,to musí člověk trochu ovládat .-)

                                  Npatlal - Profil | Pá 5.2.2010 0:14:24

                                  Wright >> Klíďo :-)) aspoň se bude něco zase dít .,-)

                                    N1Mara - Profil | Pá 5.2.2010 0:11:55

                                    Wright >> má pravdu předsedo má pravdu :-))))))

                                      Červené karty: Szimona