Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Wright - Profil | Pá 5.2.2010 0:10:46

patlal >> tak do druhý...a dej si majzla nebo zadám otázku "Podvrh od Patlala?" S přesným popisem jak lákáš na díry a nemáš ani šupinu :-)))

    1Mara - Profil | Pá 5.2.2010 0:05:23

    patlal >> :-)))

      patlal - Profil | Pá 5.2.2010 0:04:19

      Wright >> A můžeš si do ní namočit čumák .-))

        1Mara - Profil | Pá 5.2.2010 0:02:46

        Wright >> po zásluze budeš odmněněn , :-))) dostaneš pochvalu před vysekanou dírou v ledu :-))))

          Wright - Profil | Pá 5.2.2010 0:00:50

          hmm,prdelky

            1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 23:56:03

            Wright >> práce šlechtí :-))

              patlal - Profil | Čt 4.2.2010 23:48:07

              Wright >> Jsi strašný dříč čeče .....

                Wright - Profil | Čt 4.2.2010 23:39:03

                1Mara >> ještě makám :-((((

                  1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 23:38:09

                  Wright >> pěknýýý už mám dopito :-(

                    Wright - Profil | Čt 4.2.2010 23:37:02

                    Tak na tu naší Bohemku....chrrrssst!

                      1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 22:35:49

                      JAF >> Dyk ho máš :-) jenom Čolkař má jen jedno Okyše jinak vy všichni po dvou , a jestli dorazíš na díry vemu je tam :-)

                        JAF - Profil | Čt 4.2.2010 22:32:23

                        Co dírci v sobotu?

                          JAF - Profil | Čt 4.2.2010 22:30:46

                          1Mara >> já chtěl i to candátí dývýdý...prosím pěkně.

                            1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 22:26:57

                            Ledňáček,Čolkař,Jetys,Jaf - pošlete mi do osobky adresy ať vám to v pondělí můžu poslat :-)

                              patlal - Profil | Čt 4.2.2010 22:22:44

                              1Mara >> Hele když si to někdo zaslouží tak to má byt :-))

                                1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 22:22:01

                                patlal >> To že štouráš rád to vím voe :-)))

                                  patlal - Profil | Čt 4.2.2010 22:20:52

                                  1Mara >> Pokud by bylo s čím pořádně pracovat tak to rozšťourám .-) A táhni woe .-)

                                    1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 22:17:46

                                    patlal >> šmankote jak tam ty vlezeš tak to bude pohroma :-))) koukám na to od rána , ale radči můj názor jestli je to podvrch nebo né si nechám pro sebe :-)

                                      patlal - Profil | Čt 4.2.2010 22:17:31

                                      Jettys >> Je to hodně zvláštní ale je to fuck.....i u Vondrlíka se lidé hlásily že to jsou různé ryby a přitom tam to bylo na 100%.
                                      Ale pokud by byly fotky ze předu a v dobré kvalitě tak by se to dalo porovnat na 100% i když je pravda že i tyto mají dost znaků když počítám poranění která jsou si dost podobná.

                                        1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 22:15:30

                                        Jettys >> Protebe jsem je i okmínoval :-)

                                          Červené karty: Szimona