Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NJettys - Profil | Čt 4.2.2010 22:08:51

1Mara >> udělal si je na másle?:)

    N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 22:08:21

    Candáti jsou taky už hotový :-).

      NJettys - Profil | Čt 4.2.2010 22:00:26

      patlal >> koukni do kapařiny tam jsou fota

        Npatlal - Profil | Čt 4.2.2010 21:59:34

        Jettys >> Vždy je co rozlišovat...

          NJettys - Profil | Čt 4.2.2010 21:58:17

          patlal >> není co rozlišovat

            Npatlal - Profil | Čt 4.2.2010 21:52:32

            Kyselinár >> Chtělo by to fotky s pořádným rozlišením ...

              NKyselinár - Profil | Čt 4.2.2010 21:50:21

              patlal >> píšu o jednej rybe chytenej v Madarsku a nápadne sa podobá na tú 29nu...

                NWright - Profil | Čt 4.2.2010 21:32:01

                To první je kapr to druhý je cejn a jestli to nikdo nevidí tak je houno rybář

                  Npatlal - Profil | Čt 4.2.2010 21:29:24

                  Bosanac >> Tak na to se juknu .-)

                    NBosanac - Profil | Čt 4.2.2010 21:27:25

                    patlal >> O praci v Photoshopu .

                      NMikyrybář - Profil | Čt 4.2.2010 21:22:25

                      nazdar bulvy, po dlouhý době na MRKu a hned takový rošambo, to je prča

                        Npatlal - Profil | Čt 4.2.2010 21:18:24

                        Vo co dé s tím Maxem ať to nemusím celé luštit .

                          Npatlal - Profil | Čt 4.2.2010 21:17:59

                          Zdarec všem...

                            NPvl - Profil | Čt 4.2.2010 21:14:42

                            Jettys >> Jestli nechceš , nenutím Ti je !

                              N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 21:14:41

                              Pvl >> vůbec nejdou , asi jim šmakujou ty pstroužci .-)

                                NJettys - Profil | Čt 4.2.2010 21:13:37

                                Pvl >> dělej si prdel z někoho jiného:)

                                  NPvl - Profil | Čt 4.2.2010 21:12:57

                                  1Mara >> Nejdou ?

                                    N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 21:11:57

                                    Pvl >> Nó jako nástražky by šli né , aspoň u Patlala bychom vyndali ty štikokurvy :-))) né sranda :-)

                                      NMarsip - Profil | Čt 4.2.2010 21:09:37

                                      Shu-lin >> Shu-Lin >> Podle tvrdidla, das vic tvrdidla, uschne rychleji, ale zustanou ti v tom bublinky /na howno/, takze dej podle navodu, je tam kapatko. Kdyz to zalejes, tak s tim chvilku bouchej o stul ci podlahu, bublinky vylezou rychleji na povrch.

                                        NPvl - Profil | Čt 4.2.2010 21:05:40

                                        1Mara >> pěkný barevný :o§) http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=615370

                                          Červené karty: Szimona