Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 21:04:44

Vokouni jsou hotový :-)

    N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 21:04:08

    Pvl >> můžu se zeptat jaký druh ? :-)

      N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 21:03:28

      čolkař,zloch >> Neřešto :-)

        NShu-Lin - Profil | Čt 4.2.2010 21:02:16

        Marsip >> Jak dlouho jsi nechával schnout Lukopren?

          NPvl - Profil | Čt 4.2.2010 20:57:53

          Jettys >> nechceš ryby do bazénu ? vypouštím zítra rybník

            NJettys - Profil | Čt 4.2.2010 20:55:34

            nazdar wolové sledujete Maxkárp,to je prdel:))

              Nčolkař,zloch - Profil | Čt 4.2.2010 20:37:21

              1Mara >> díky předem,koupil jsem balík DVD a nechal je nerozvážně ležet volně u PC a někam"utekly",chceš také verbatim+ ?

                N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 19:37:57

                Jdu vypálit toho okouna ( DVD) , takže Jetys,Čolkař,Jaf,Ledňáček :-) Candáta Čolkař,Jetys,Ledňáček :-)

                  N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 19:17:07

                  Wright >> Jasný :-) jinak bílý Müller Thurgau :-) drc. :-)

                    NWright - Profil | Čt 4.2.2010 19:12:15

                    1Mara >> poslals mi to?

                      N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 19:06:26

                      Wright >> Ahoj :-)

                        NWright - Profil | Čt 4.2.2010 19:05:18

                        Bodré podoledne

                          NWright - Profil | Čt 4.2.2010 19:04:39

                          numen >> postřelená husa měla v tvém příspěvku i jméno!

                            N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 18:00:08

                            :-D

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 4.2.2010 17:58:54

                              Bosanac >> nebudu raději nic psát, ona mě určitě slyší :-))

                                NBosanac - Profil | Čt 4.2.2010 17:55:22

                                Ledňáček (Iceman) >> Kurna , mas ji vice mazlit : -))

                                  NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 4.2.2010 17:53:10

                                  Bosanac >> prasklé tesnění pod hlavou. Dnes jsem si jí vyzvedl, při převzetí mě mechanik říkal, že je načnutá lambda sonda, že jím při diagnostice problikává nebo co.

                                    Nnumen - Profil | Čt 4.2.2010 17:47:17

                                    Wright >> postřelená husa se vždy ozve:-))))

                                      NShu-Lin - Profil | Čt 4.2.2010 16:32:29

                                      Jettys >> Odleju ti i kulky do bambitky na divočáky:-))

                                        NShu-Lin - Profil | Čt 4.2.2010 16:31:45

                                        Marsip >> Mám ho,ve velkoskladu maj všechno:-) Navíc jsem tam objevil směs do ostřikovačů do -20 5l za 90kč,což je taky dobrá cena.

                                          Červené karty: Szimona