Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Nčolkař - Profil | Čt 15.2.2007 9:56:35

Marsip-to jsou termíny na tvý poslední zvonění?Pokud mě uvítáš s otevřenou náručí-jak jinak,můžu chlastat zvesela,mám odvoz-Šuli nepije a bude mít novýho wostrýho golfa.

    NDěda Gandalf - Profil | Čt 15.2.2007 9:55:35

    Ice : Tu příručku zajistíš ?

      NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 9:52:52

      Iceman:Gandalf si taky dá.Zpátky řídí Tučňák a Micka:-)))

        NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:52:18

        23.2 - 2 (Šuli, Aladin)
        02.3 - 5 (Šuli, Aladin, Já, Gandalfek, Muškař)

          NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 9:51:07

          Marsip: beru 2.3. - Gandalf nepije, mám odvoz :o)

            NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 9:50:41

            marsip:tak to mi nezbyde nic jinýho, než udělat si formu a odlít si to sám...:))

              NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:48:52

              Aladin: to byl vtip, ne :)

              zájem nemám, mám pb dost. ;)

                NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 9:46:53

                Marsip:možná toho seženu i víc. Mě postačí tak deset kousků. Až to budu mít doma, tak dám vědět, kolik toho je. Mělo by to být ve formě plomb na elektroměry.

                  NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:44:09

                  Aladin: "pár olůvek" = 20x150g labáků? :)))

                    NSla - Profil | Čt 15.2.2007 9:43:12

                    marsip: dik, lepsi jak foto:))

                      NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 9:42:52

                      marsip:to byl vtip, ne...)

                      Budu mít doma 2 až 3kg olova zadara. Nebudete to někdo za pár olůvek chtít?

                        NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:41:08

                        23.2 - 2 (Šuli, Aladin)
                        02.3 - 4 (Šuli, Aladin, Já, Gandalfek)

                        Aladin: Ty woe, zkus se o sebe postarat někdy sám. :))

                          NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:39:59

                          Sla:...

                            NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 9:37:19

                            Marsip:V nejhoršim si lehnu k jettelovi:-)))

                              NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:35:27

                              Šuli: Na KP jedu s Jettelem a jedno místečko u nás doma by se ještě našlo.

                                NSla - Profil | Čt 15.2.2007 9:35:00

                                marsip: vcera jsem ti psal maila, az budes mit cas tak kdyztak odpovez. dik

                                  NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 9:33:42

                                  Ale vinobraní s menší úpravou zatím zůstává.:)))

                                    Nprofo - Profil | Čt 15.2.2007 9:30:41

                                    Děda Gandalf - ® : otázka zapadá automaticky dovršením 1000 příspěvku. Tak vydrž prťka vydrž...:-))

                                      NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 9:29:42

                                      Aladin:Zatim mi Lumas neposlal číslo účtu ,ale prašule mi dát můžeš:-))

                                      Marsip:To je super,já tramvají nikdy nejel,už se těšim:-))
                                      Miras mě včera na srázek KP zval.Pokud by byla možnost někde vystřízlivět tak bych i přijel.

                                        NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 9:28:01

                                        marsip:objednáš na svoz do Prahy autobus?.:))

                                          Červené karty: Szimona