Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NDěda Gandalf - Profil | Čt 15.2.2007 9:27:13

Pokud budu trochu fit tak taky 2.3.. Jen náčum nealko. Ale budu potřebovat příručku.

    NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 9:25:08

    marsip:co to je?

      NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:22:05

      Jedete někdo na Kapří Pohodu?

        NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 9:21:54

        Šuli:budeš chtít zítra prachy na pelety?

          NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:21:35

          Ty woe, to mám celkem našláplý

          24.2 Kapří pohoda
          02.3 Možná "zájezd"
          10.3 Babča 75 let

          asi budu wožralej fkuse :))

            NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:19:49

            23.2 - 2 (Šuli, Aladin)
            02.3 - 3 (Šuli, Aladin, Já)

              NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:19:17

              Aladin: hups... 24.2 je kapří pohoda. :( Jsem pro 2.3

                NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 9:16:21

                marsip:příští týden to můžeme spojit s návštěvou Lov expo a stánku Mikbaits..:))))))))))))))))))))))

                  NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:15:52

                  23.2 - 1
                  02.3 - 1

                    NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:15:06

                    Šuli: Viděl bych to na Prágl. Hrozně mě baví jízda noční tramvají. :))) (kor když nevíš, která kam jede :)))

                      NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 9:14:54

                      marsip:oba termíny mi taky vyhovujou..)

                        NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 9:13:42

                        Marsip:Oba termíny mi vyhovujou.
                        -Budem chlastat od pátku do neděle?:-))
                        -Máš nějaké místo konání?

                          NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:12:22

                          Aladin: :))

                            NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 9:11:51

                            Aladin:Viděl bych to na hodinu a dostali by jsme vejcovicí po tlamě:-)) V sobotu jedem bagrovat ostrý tak chceme bejt fit aby jsme je zase neházeli mimo vezírek jako posledně:-))

                              NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 9:09:42

                              marsip:myslíš RSS?

                                NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:08:24

                                Tak předhazuji dwa datumy pro "účastníky zájezdu" ?!? ;o)

                                23.2
                                02.3

                                  NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 9:07:10

                                  Šuli:tak ho vem a posedíme..........Pavla připraví vajcovici..:))

                                    NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 9:05:52

                                    Aladin:Mohli by jsme zapít ještě nenarozenýho syna.Vzal bych i Vlastu:-)))))

                                      NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 9:00:40

                                      Šuli:zítra zatím nic nemám, tak OK

                                        NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 8:56:52

                                        Aladin:OK,stavil bych se třeba zítra kdyby to šlo.

                                        jettys:To víš,tester musí bejt první:-)))))))

                                          Červené karty: Szimona