Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Nčolkař - Profil | Čt 15.2.2007 10:17:23

Marsip-nechám to na Šulim,jestli mě někde v Lovo naloží,ale musí hodně slevit.Aladin-co je 5 kobyl,nerozumím?vasek-neměj komplexy,taky makám a sere ně to,doktoři jsou podělaný z Listerie a blbnou na kvadrát.Jo a nekupuj si finskou pomazánku.

    NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 10:14:48

    Aladin: myslíš Gandalfa?? :o))))))))

      NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 10:14:26

      Šuli:vždycky když vjíždím do města traktorem tak na mě všichni trouběj....))))

        NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 10:14:09

        Gandalf: no to víš, jednou mě ty tvý vysokomodulovaný uhlíky rupnou a pak to budu poslouchat i taky v bulváru. Vytahám ty mrtky 80+ na svý Alivia :o)

          NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 10:12:26

          Aladin:tak si zkus občas sundat filcáky a vaťák:-))

            NDěda Gandalf - Profil | Čt 15.2.2007 10:11:11

            Ice : Nic nekupuj. Stejně budeš chodit jenom na M, když tam budu já a já toho mám jako hnoje. Zatím budeš platit půjčovné a pak to zdědíš :-)

              NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 10:10:50

              Ice:Warriory má dneska každej jouda..:)))))

                NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 10:09:00

                šuli: ty si strč víš kam ....................... a roztáhni je :o))

                  NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 10:07:30

                  Gandalf:já jsem v Praze už devátej rok a pořád mě tu považujou za burana.....))

                    NDěda Gandalf - Profil | Čt 15.2.2007 10:06:08

                    Marsip : Když změkčíš toho burana, tak to je ona. Pro mě Strašnice, Letňany, Karlín jsou furt jen Praha.

                      NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 10:03:21

                      Iceman:Mám doma dva teleskopy Zebco Pike,za litr jsou tvoje:-)

                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 10:02:26

                        Marsip: máš pravdu na těch mojich 10 vycházek je to zbytečnej luxus :o)

                          Nvasek - Profil | Čt 15.2.2007 10:01:35

                          Zdar bulvy. Tak koukám , že jsem zase jedinej kdo dneska maká :o))

                            NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 10:01:04

                            Iceman:Kup si i ten stojan od Foxu,budeš frajer:-))

                              NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 10:00:57

                              čolkař:bereš sebou těch pět kobyl?....:)))))))))))

                                NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 10:00:14

                                čolkař:Cedulku taxi si seženu a beru 50kč/km :-)))

                                  NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:58:04

                                  Ajc: K čemu ti budou oe? Jedině k rajskejm. :)) Dyk už doma něco máš, ne?

                                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 9:57:17

                                    Gandalf: jakou příručku???
                                    Nechcete mě někdo koupit ty Warriory z bazaru za 3300??

                                      NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:57:10

                                      čolkař: Nemám probléma, ale Šuli se moc nezdá, že by nepil. :))))

                                        NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 9:56:37

                                        Gandalf, Ajc: Příručku "buran v praze" zajistím :)

                                          Červené karty: Szimona