Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Nnumen - Profil | Čt 9.7.2009 22:28:27

nebo ten? co Ice?

    Nnumen - Profil | Čt 9.7.2009 22:26:25

    tak nevím který.ten

      Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 15:52:44

      Wright >> Já taky ne ani babičku jsem nečetl........a to je svatá pravda .-)

        NWright - Profil | Čt 9.7.2009 15:40:18

        patlal >> o té nic nevím....jo a nikdy jsem tam nebyl...

          Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 15:38:26

          Wright >> Ani mojí plandavku

            NWright - Profil | Čt 9.7.2009 15:37:47

            patlal >> hovno, neměla na sobě žádnou visačku...

              Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 15:37:06

              Wright >> Jo tak ta je moje,loni jsem jí tam uprásknul .-)

                NWright - Profil | Čt 9.7.2009 15:36:03

                patlal >> Tam jak jsme pokecali naposledy s Vaškem. Byli jsme tam na kaprech a tys tam chvilku feedroval:-))) Mám ji tam očíhnutou, potřebuju ji vyndat, má něco přes metr... :-)))

                  Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 15:33:19

                  Wright >>Čus. Kterou chlape to bych nerad lezl kolegovi do vody:-) ?

                    NWright - Profil | Čt 9.7.2009 15:27:26

                    patlal >> čus, byls mi prej vyčorovat moji štiku! Tak bacha! Je podepsaná!

                      Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 15:22:19

                      Zdarec všem.

                        Npatlal - Profil | Čt 9.7.2009 15:22:10

                        Shu-lin >> Shu-Lin >> Tak jak prašivko,jedem ?

                          NShu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 15:21:34

                          Čus blbové,jdu nechat vyvážit kolo.

                            NPvl - Profil | Čt 9.7.2009 15:21:08

                            Děkuji všem za inšpiraci .

                              Njudas.d - Profil | Čt 9.7.2009 15:19:15

                              Jettys >> jettys >> šulin :blbi:-))

                                Njettys - Profil | Čt 9.7.2009 15:14:27

                                Shu-lin >> Shu-Lin >> blbe:)

                                  NShu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 15:13:37

                                  Jettys >> jettys >> Řikal jsi že při 300tis. se ti to vynulovalo takže tam máš míň jak já:-))

                                    NMarsip - Profil | Čt 9.7.2009 15:11:35

                                    Jettys >> jettys >> Uz vim, proc jsi dnesek zrusil. :)

                                      Njettys - Profil | Čt 9.7.2009 15:11:27

                                      Shu-lin >> Shu-Lin >> to máš teprve zajetý,366tis wole

                                        Njettys - Profil | Čt 9.7.2009 15:10:35

                                        Já měl kuře na paprice ktarý včer Masip večer nechtěl, k večeři bude gril kolínko

                                          Červené karty: Szimona