Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 15:09:47

Jettys >> jettys >> Něco kolem 160tis woe:-))

    jettys - Profil | Čt 9.7.2009 15:08:47

    Shu-lin >> Shu-Lin >> kolik náš na tacháči ty blbečku?

      Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 14:57:58

      Wright >> Já jsem včera použil pět střidavě s marmeládou a nutelou a taky to nebylo od věci.Spal jsem pak jako mimčo:-))

        Wright - Profil | Čt 9.7.2009 14:47:00

        Shu-lin >> Shu-Lin >> vyzkoušej, je to delikatesa...Používání palačinek místo knedlíků není vůbec od věci :-)

          Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 14:45:14

          Jaj boha jeho zase kurvěj palačinky.

            judas.d - Profil | Čt 9.7.2009 14:45:04

            Wright >> á pán je gurmán:-))

              Wright - Profil | Čt 9.7.2009 14:35:25

              Palačinky s kuřecími kousky a španělskou zálivkou to vše v křenové omáčce, decka portského

                Aladin - Profil | Čt 9.7.2009 13:44:09

                numen >> ptal si se mi na tu boloňku?

                  Aladin - Profil | Čt 9.7.2009 13:43:56

                  zelňačka, soté s hranolkama a pivko

                    Pvl - Profil | Čt 9.7.2009 12:59:36

                    Shu-lin >> Shu-Lin >> No tak tvarohovo makovej si dám zítra k snídani .Teď teda lupnu kafčo

                      Wright - Profil | Čt 9.7.2009 12:56:57

                      Marsip >> je to prostě zkušenej stavebník! :-)))

                        Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 12:56:26

                        Pvl >> K snídani jsem měl tvarohovomakovej koláč.Jeden mi ještě zbyl,ten si dám za chvilku s kafíčkem.

                          numen - Profil | Čt 9.7.2009 12:56:21

                          Wright >> :-(( pribiňáčka bych se tak najedl:-)
                          Já měl ke snídani kuř řízek ,svačina melouna potom gulášová polévka, objed kuřecí rizeto(hladové jídlo)doma si budu muset ještě dát svačinu navíc .

                            Marsip - Profil | Čt 9.7.2009 12:55:55

                            Wright >> Pomalu, ale jiste. Spatne plati / neplati vubec. :) Do 14ti dnu snad bude vyfoliovano.

                              Wright - Profil | Čt 9.7.2009 12:52:15

                              Pvl: dnes jsem ještě nebyl ráno jsem si dal pribiňáčka! :-))))

                                Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 12:51:54

                                Pvl >> Tak aby jsi se inspiroval:-)
                                česnečka,karbanátky s bramborem a okurkovej salát

                                  Wright - Profil | Čt 9.7.2009 12:50:39

                                  Marsip >> No s tím nic nenaděláš.... apropo jak pokračuje developerskej projekt u jettyse?

                                    Pvl - Profil | Čt 9.7.2009 12:50:15

                                    Zdar , vy už nechodíte na oběd ? Kde mám shánět inspiraci ..

                                      Marsip - Profil | Čt 9.7.2009 12:45:05

                                      Wright >> Akorat ten ridic je nejakej divnej.

                                        Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 12:38:16

                                        Wright >> Akorát mám na tacháči natočeno mnohem víc jak jettys.

                                          Červené karty: Szimona