Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Aladin - Profil | Pá 10.7.2009 9:39:08

numen >> Franta ho má na krámě za 1990...tak že do něj můžu jít? Já nejsem začátečník:))

    numen - Profil | Pá 10.7.2009 9:32:49

    Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Srabe!
    Jinak ten maxtor je pro začátečníka až moc. Je prej dobrej.

      Aladin - Profil | Pá 10.7.2009 9:23:22

      Labe je pořád kurevsky vysoko......ani na pívo k trumpetkovi se nedá na pramici převeslovat:)

        Aladin - Profil | Pá 10.7.2009 9:20:27

        numen >> tak počkáme, až se vytřou....jinak já myslel jet na ně s rousnicí někam nad Břež...

          Wright - Profil | Pá 10.7.2009 9:05:56

          numen >> to je tak, když vás člověk pošle na tutový místo! Hounochyti!!!

            numen - Profil | Pá 10.7.2009 9:03:26

            Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Včera jsem byl s Koďou vláčet na Wohři pod mostem v T,pak pod komorama nad váma. Moc jsme jich nelapli. Já dva vokouni a kolega zero. Parmy mi jezdily pod nohama a začínali se třít. Budem muset potrénovat:-)))

              Ledňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 10.7.2009 8:49:23

              Zduřte všeci. Konečně pátek, včera 800 km v autě a 6 hod práce (Rakousko). Dnes jdu ve 2 domů.
              Od pondělka budu na tři dny ve škodovce, takže si poznačte termín a auta z tohoto období nekupovat :o))

                Aladin - Profil | Pá 10.7.2009 8:44:32

                Wright >> už jsem si koupil novou, klidně si jí nech:)

                  Wright - Profil | Pá 10.7.2009 8:41:55

                  Fantozi (Aladin) >> Aladin >> chtěl jsem ti vrátit tu hnusnou čelovku, ale nevrátím. Až se naučíš pořádně česky!!!

                    Aladin - Profil | Pá 10.7.2009 8:41:24

                    numen >> co zkusit na Vohři nějakou parmu?

                      Aladin - Profil | Pá 10.7.2009 8:40:07

                      Wright >> mejdan bude na vostrově..........až opadne voda, tak pojdem na kapři a na candáti:)

                        Wright - Profil | Pá 10.7.2009 8:39:10

                        Fantozi (Aladin) >> Aladin >> aha, tak tam na chvilku vyndej špunt ať se tam hladina srovná...
                        Jo a jak s tím mejdanem?

                          numen - Profil | Pá 10.7.2009 8:38:18

                          Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Na ryby půjdu,otázka je jestli něco chytím:-)))))

                            Aladin - Profil | Pá 10.7.2009 8:36:11

                            Wright >> v Pikovicích teče ještě hodně vody...nedá se tam chytat

                              Wright - Profil | Pá 10.7.2009 8:33:15

                              Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Jedu do Pikovic na Sázavu, jedeš taky?

                                Aladin - Profil | Pá 10.7.2009 8:15:31

                                numen >> chystáš o víkendu nějaký ryby?

                                  Wright - Profil | Pá 10.7.2009 8:04:54

                                  Morgen, je tu malá sobota!

                                    jettys - Profil | Pá 10.7.2009 8:04:53

                                    patlal >> co řveš voe

                                      Aladin - Profil | Pá 10.7.2009 7:48:09

                                      pěkné pondělí

                                        patlal - Profil | Pá 10.7.2009 6:37:08

                                        Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuudíííííííííííííííčeeeeeeeeeeee​eeeeeeeeeeeeeek :-)

                                          Červené karty: Szimona