Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Wright - Profil | Čt 9.7.2009 12:36:59

Shu-lin >> Shu-Lin >> jo tak VW je dělník! Tomu nějakejch 13 let vůbec nevadí. Dobrej motor, dobrej podvozek, slabší brzdy. Jak říkám dělník!

    Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 12:35:00

    Wright >> Tu nejlepší jako můj přítel Péťa. VW Golf 1,9TDI 81kW Variant.

      Wright - Profil | Čt 9.7.2009 12:32:29

      Shu-lin >> Shu-Lin >> ani nevím co máš za káru...

        Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 12:31:49

        Wright >> Kurwení jsem si užil se Scénikem.Do něj jsem za rok co jsem ho měl narval tolik,že se mi to ani nechce počítat.Pak jsem ho raději poslal do světa.

          Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 11:30:26

          Jettys >> jettys >> Dneska sundám kolo a podívám se kde udělali soudruzi chybu.Pak ti brnknu.

            Wright - Profil | Čt 9.7.2009 11:29:42

            Shu-lin >> Shu-Lin >> .....

              Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 11:27:40

              Jettys >> jettys >> To bych ti musel vázat do konce života:-))

                Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 11:27:09

                Wright >> Tři roky jsem na to auto skoro nešáh a jezdí.Napínák potřebuju rozhejbat jenom proto že mi píská řemen.Vyměnit silenbloky u auta 13 let starýho je normální.Nápravu jsem odkurvil díky mega díře kterou silničáři opoměli zalepit.Byl jsem rád že tam nezůstalo kolo.
                Takže se do toho neser a běž si raději restartovat pár počítačů:-)))

                  Wright - Profil | Čt 9.7.2009 11:24:09

                  Jettys >> jettys >> hovno, už jsem si tím prošel...

                    jettys - Profil | Čt 9.7.2009 11:23:20

                    Shu-lin >> Shu-Lin >> to bude mušek:))

                    Uděláme to na váhu?

                      jettys - Profil | Čt 9.7.2009 11:22:48

                      Wright >> nákej chytrej?

                        jettys - Profil | Čt 9.7.2009 11:22:25

                        Shu-lin >> Shu-Lin >> kouknu ti na to

                          Wright - Profil | Čt 9.7.2009 11:21:18

                          Shu-lin >> Shu-Lin >> jak tě tak čtu.... budeš do toho křápu srát akurát prachy a čas!

                            Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 11:19:07

                            Jettys >> jettys >> Sice jinej motor,ale princip podobnej.Tahle svině se mi nehejbe.

                              Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 11:16:52

                              Jettys >> jettys >> Bajo.
                              Jenom nevim ještě co potřebuju,musim diagnostikovat závadu na levim přednim kole jak jsem řikal že to šmajdá.Teď už v tom i nějak divně občas rachtá a křupe.Vyměnit silenbloky ramen.Potom potřebuju rozhejbat napínák kladky.Tenkrát když mi dělali rozvody tak povídali že musim vyměnit nějakej celej blok na motoru.

                                jettys - Profil | Čt 9.7.2009 11:10:57

                                Shu-lin >> Shu-Lin >> vždyť tě mám v přátelích

                                  Shu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 11:09:43

                                  Jettys >> jettys >> Jsi hodný.

                                    jettys - Profil | Čt 9.7.2009 11:08:45

                                    Shu-lin >> Shu-Lin >> pro tebe šecko Pájo

                                      Lumas - Profil | Čt 9.7.2009 10:35:51

                                      Marsip >> Woe, ještě tam dostatečný přebytek výkonu. Víš, že když potřebuju, že tahám za sebou i chalupu. :-)

                                        Červené karty: Szimona