Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NMarsip - Profil | Čt 9.7.2009 9:39:22

Lumas >> Na odlepeni bys potreboval berlicku. :)

    NLumas - Profil | Čt 9.7.2009 9:35:10

    Jettys >> jettys >> Kecáš, pzčo. Maximální spotřebu jsem měl 22 l a to jsem jel i 140 km/hod. To byl fofr. Skoro se to chtělo odlepit od země.

      NShu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 9:23:38

      Jettys >> jettys >> Budu potřebovat zopár dílů na kchár.Můžu se na tebe převrátit?:-)

        NShu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 9:22:35

        Jettys >> jettys >> To jsem měl:-)))))))

          Njettys - Profil | Čt 9.7.2009 9:14:52

          Shu-lin >> Shu-Lin >> neměl si vítr mezi půlkama?.)

            NShu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 9:06:14

            Jettys >> jettys >> Cože?

              Njettys - Profil | Čt 9.7.2009 9:05:40

              Shu-lin >> Shu-Lin >> v který půlce?

                NShu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 8:58:02

                Marsip >> Asi lokální sluníčko:-))

                  NMarsip - Profil | Čt 9.7.2009 8:51:01

                  Lumas >> Sluzebnim autem se neda jezdit 130. Minuly tyden jsem byl na Slovensku, az v Nitre. Vyfasoval jsem Volvo C60 a za carou jsem mel co delat, abych nedostal pokutu v eurech. Na 220 to melo omezovac. Uz jsem jim rekl, aby mi to nepujcovali. Octavia staci, tam pri 180 vis, ze 180 jedes. :))

                    NWright - Profil | Čt 9.7.2009 8:49:00

                    Tady je pod mrakem...

                      NMarsip - Profil | Čt 9.7.2009 8:48:31

                      Shu-lin >> Shu-Lin >> Ale pzcu, tady sviti slunicko. :)

                        NShu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 8:46:09

                        Ty woe ono zase venku chčije:-(

                          NAladin - Profil | Čt 9.7.2009 8:31:42

                          Wright >> tý vole, to je celej Ice........šroubovákem dělal prej i svoje děti:)

                            NWright - Profil | Čt 9.7.2009 8:23:59

                            Bodré podoledne , Ice se převtělil a vystupoval na HBO!!!! Ukázka zde prosím:
                            http://www.youtube.com/watch?v=gna14vIOwKk&feature​=player_embedded%3C/font%3E

                              NShu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 8:03:55

                              Dobrý ráno prdi.

                                NShu-Lin - Profil | Čt 9.7.2009 8:03:29

                                Wright >> Jsem včera byl sportovat.Je to znát že jsem na tom kole neseděl 14 dní,nějak mě pobolívá prdel.Navíc mě v půlce chytil slejvák a vítr jako kráva.

                                  NAladin - Profil | Čt 9.7.2009 7:59:12

                                  Zdar kucí

                                    Njettys - Profil | Čt 9.7.2009 7:38:13

                                    Lumas >> t nemůžeš jezdit rychleji jak 80 bo by si měl spotřebu 30l/100km a to tě sere:))

                                      NLumas - Profil | Čt 9.7.2009 7:18:06

                                      Véna S. >> Vůbec s nim nediskutuj. Kolik je maximální povolená rychlost na dálnici? 130. Tak co by chtěl jezdit víc?? :-D

                                        NVéna S. - Profil | Čt 9.7.2009 7:14:26

                                        Marsip >> To má podle mě jeden důvod. Dálnice na Brno je z velké části betonka. desky v pravém pruhu jsou vymačkané tím způsobem, že jsou jak šupiny, zadní hrana je mírně nadzvednutá, takže kola padají z té hrany dolu. Proto to tak tluče když se tam jede, levý pruh není tak vymačkaný a jízda v něm je podstatně komfortnější :-))

                                          Červené karty: Szimona